Word Belgelerinin Adları Maviye döndü!! Virüs mü??

1-) Arkadaşlar, benim bilgisayardaki bazı Word dosyalarının adı maviye dönüştü!! Normalde bilirsiniz her dosyanın adının yazdığı yer siyahtır!!

Bu durumun nedeni ne olabilir?? Benim aklıma ik dosya virüsü geldi ama.....

2-) Bir diğer sorumda; mp3lere bulaşan virüsler çok mu?? Müzik dosyalarına bir virüs bulaşmış ve onun yüzünden müzik dosyalarına tek tıklayınca sol tarafta o müzik dosyasının boyutu, şarkının boyutu, vs olduğu bölümde bendeki her şarkının süresi 4-5 saniye oalrak gözüküyoo!!! Bunun yanında müzik dosyalarının özellikler bölümünden girip herhangi bir şarkının tarzını (Blues, Hip-Hop, vs.) değiştirmeye kalktığımda değiştiremiyorum. Ancak bunu bir müzik programı sayesinde yapabiliyorum.

Kaspersky bunlara hiç bana mısın bile demiyo!!!! Bu problemlerin sebebi ve çözümleri hakkında ne diyorsunuz??

Teşşekürler..

aquariusap

New member
Bilgisayarım simgesine tıkla. Araçlar menüsünden "Klasör seçenekleri"ne gir.Orada "Görünüm" menüsünden "Şifrelenmiş ve NTFS dosyalarını farklı renkte göster" düğmesine tıklayıp onayını kaldır.

Bilgisayarım simgesine tıkla. Araçlar menüsünden "Klasör seçenekleri"ne gir.Orada "Görünüm" menüsünden "Şifrelenmiş ve NTFS dosyalarını farklı renkte göster" düğmesine tıklayıp onayını kaldır.
Arkadaşım çok teşekkürler!! Renk sorunu halloldu!! Ama benim anlamadığım bu nasıl kendi kendine böyle olduki?? Ben ayarları da kurcalmadım ama...

Neyse...

Teşekkürler

HTML