wirelesste adapter bilgili olanlar yardım edin

haaaapsuuu

New member
arkadaşlar şimdiden yardımınız için teşekkür ederim ben 500 metre ve daha uzak mesafelere wireless adapter ile bağlanmak istiyorum fakat araştırmama rağmen firmalarda bu konuda bilgili olan insan bulamadım en son linksys in N serisi bir wirelessini aldım ama oda çalındı şimdi yeni bir tane alacağım ama bu konuda bilgim yok bilgisi olan arkadaşlar lütfen bilginizi esirgemeyin

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
500 metre uzak bir mesafe.. tam açık bir alanda olsa bile normal bir wireless alıcı ile bunu almak çok zor..

tavsiyem, wireless anten konularını araştırman, 2km çapında bir alandan wireless alanları gördüm.. düşük bir maliyetler (100ytl gibi) kendine bir anten yapıp wireless kartına bağlayabilirsin..

haaaapsuuu

New member
TuRK_HaRD bilsem neler yaparımda bilmiyorum ki arkadaşım çalınan wireless im 200 metreden çekiyordu işin tuhaf yanı bugün satın aldığım yerden aynısını alayım istedim ürün bitmiş 1 aydırda bekliyorlarmış gelmemiş bende düşündüm neden daha uzak mesafelerden bağlanamayım bakındım biraz 5 km mesafeden bile çeken wirelessler var bana bir km. olsa yeter ama bilgim olmadığı için yardıma muhtacım ve bilgin için teşekkürler

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
şu an forumumuzda bu konu üstüne bir döküman yok, ben de ne zamandır vermeyi düşünüyorum..

ama Google'a "Wireless Anten Yapımı" şeklinde yazıp aratırsan istemediğin kadar döküman bulabilirsin..

HTML