Wireless Sorun !!!!!

ibrahimdag

New member
Selamualeyküm arkadaşlar;

benim aır tıes rt-205 modemim var ama wireless bağlantı bir türlü olmuyor.Kabloyla bağlanıyor, daha önce wireless bağlantı vardı ama şimdi bağlanamıyorum. sorun ne olabilir arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

tsk.

angelpower

New member
Selamualeyküm arkadaşlar;

benim aır tıes rt-205 modemim var ama wireless bağlantı bir türlü olmuyor.Kabloyla bağlanıyor, daha önce wireless bağlantı vardı ama şimdi bağlanamıyorum. sorun ne olabilir arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

tsk.
İbrahim kardeşim aynı sorunu ben ilk aldığımda çok yasamıştım.Büyük bir olasılıkla sen ya da kullandığın başka bir program bunun ayarının değiştirmiş.Ben sırasıyla şunları denedim ve yaptım
1-Bağlantı ayarlarını tepeden tırnağa kontrol ettim
2-Wireless sistemini değiştirebilecek veya kapatabilecek programlara baktım
3-Sistemi geri aldım(en etkili yöntem)

angelpower

New member
Eğer yapamadıysan son bir hatırlatma fn+F2 tuşlarına aynı ayna bas.sonra kullanılabilir kablosuz ağları arattır

serhat2111

New member
Kardeş aynı modemden bende de var ve aynı sorun bana da 5 gun once oldu ben de onu arıyodum senin yazını okdum sorunu çözersen ya da bi fikrin varsa msn adrsimden ulaşırsan sevinirim serat@windowslive olmadı en kotu ihtimal airties servisine m.koye goturucem işiği falan da yanmıyor wireless ın modemin içine giriom ama wireless etkin dior...

angelpower

New member
Kardeş aynı modemden bende de var ve aynı sorun bana da 5 gun once oldu ben de onu arıyodum senin yazını okdum sorunu çözersen ya da bi fikrin varsa msn adrsimden ulaşırsan sevinirim serat@windowslive olmadı en kotu ihtimal airties servisine m.koye goturucem işiği falan da yanmıyor wireless ın modemin içine giriom ama wireless etkin dior...
Data (ya da PPP) yazan ışık sönükse wireless olduğu halde web sayfasını görüntülemezsin.Bu sorunu halledemediysen buraya tekrar yaz.kolay gelsin

HTML