wireless internet paylaşımı

aktif42

New member
Arkadaşlar benim sıkıntım şu:
Ev telefonum olmadığı için notebookla (acer aspire 5920g t7500) 100 m. uzağımdaki komşumdan (ücretini ben ödüyorum) wireless yoluyla wap2 şifresini yazarak internete bağlanıyorum. (işletim sistemi win xp pro sp3) Wirelessle notbookla aldığım interneti notebookta paylaşıma açıp kablo ile evde çocuk odasında bulunan masaüstü bilgisayara aktarıyordum. (çocuk odasından wireless modeme bağlanamıyorum onun için salondan notebookla alıyorum). Kablodan kurtulmak istedim. Bu nedenle masaüstü için edimaxın değiştirilebilir antenli wireless ethernet kartını aldım. Wirelessle notebookla aldığım internet bağlantısını edimax wireless ethernet kartı taktığım masaüstü bilgisayara nasıl aktarırım.(nasıl paylaşırım) Önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler...

aktif42

New member
Sizlerden bir cevab alamayınca kendi çözümümü kendim ürettim. ikinci bir wireless ethernet kartı aldım. Birini notebooka, diğerini masaüstüne taktım. notebooka taktığım wireless ethernet kartıyla masaüstü arasında ağ oluşturdum. Notebookun kendi wirelessiyle aldığı interneti paylaşıma açtım. masaüstünden önce ağa bağlanıyor, sonrada internete giriyorum.

eemrah1

New member
kardes bu kadar ugrasıcagına gıt ttnete abone ol veya bıtane wreless al şifreyi kır gır ahada ben kacak kullanıyorum ınterneti zuhaaaaaaa yasasın uyanık turkler

HTML