Wireless adsl modem

kemalk

New member
Merhaba arkadaşlar, şu anda Airties'ın RT-211 model modemini kullanıyorum ancak wirelessı yeterli olmuyor, evin bazı odalarında hiç görünmüyor, sanırım evin yalıtımı ile alakalı imiş (fazla yalıtımın sinyalleri engellediğini söylediler). Şimdi yeni bir modem alacağım ancak hangisinin yeterli olacağını bilemiyorum, D-Link'in oldukça güçlü olduğunu söylediler ama o da şu anda piyasada bulunmuyor... USRobotics'in USR9108 modeline baktım, anten takılabildiğini o yüzden yeterli olabileceğini söylüyorlar ama bilemiyorum.. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler..
(Not: Ev 200m2 oturumda, 3 katlı ve oldukça sağlam bir yalıtımı var, modem ikinci katta kurulu)

le50

New member
TÜm Modemler Ayni

Modem AlicaĞina Aİrtİes Sİnyal Yansiticilaridan Almani Tavsİye Ederİm.
Aİr Tİes Kullanim Kilavuzunu İncelersen Gereklİ Bİlgİlerİ Bulursun.
Yenİ Modemde Alsam Ayni Sorunla KarŞilasirsin

crazyarif

New member
arkadaşım evin içini bilmiyorum ama 10 dbi falan bir anten takarsan modeme ya da wireless ethernet kartına ,ama modeme takan daha iyi tabi, çözebilirsin

tores

New member
sorunun cozumu basıt aslınlında ıkıncı kata kuruyosan wirelesı dıger katlara destekleyıcı apartlar koyuyolar egr bunu tamanlamıyla ogrenırsen yanı arastıısan sorunu cozersın yapman gereken dıger ıkı kata sadece destekleyıcıler koyman sınyal gucu ıcın selametle

HTML