Wireless Şifreyi Buldum Acil Yardım

spyzone

New member
Merhaba Arkadaşlar
Pringles Kutusu yöntemi falan filan her yöntemle uğraştım ve sonunda çevremde 2 tane wireless buldum odama yakın olanında şifresini çözdüm şu an bağlan.tı sağlıyorum ancak sorun şu ki giden veride hareket var gelende hiç hareket yok.Nasıl çözümleyebiliriz bunu yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Hacker-22

Atam izindeyiz!
her bölümün mod u vardır biraz daha detaylı resimli falan sorarsan belki daha iyi yardımcı olunur

spyzone

New member
ben resime gerek görmedim çünkü bağlanıyor herşey tamam sinyalde 2 çizgi sorun giden veride hareket var fakat gelende hareket yok.

ejg06

New member
arkadasım 3 cizgi olsa 11 mbs de oluyo bazen 1 mbs dusuyo galipa 1 mbs de ondan olmuyo en dusuk 11 olursa daha sorunsuz olyo galipa capını artırma yap

alifuat_a

New member
bağlantı hızının düşüklüğünden oluyo ben 8 tane buldum performans alamadım. en sonunda adsl aldım. şevkin kırılmasın uğraş yinede ama boşa çok yakın olmadıktan sonra

spyzone

New member
usb kablosunu uzattım sinyal artırıcı kullanmadım bu yüzden sinyal yine geliyor ucuna alimunyum yada pringles kutusu filan birşeyler yapacamda harici anten çıkışı için adaptörün içini açmam lazım lehim filan yapmak gerekiyor bildiğiniz üzere. :(

alifuat_a

New member
bu yaptığın şeylerin hepsini yaptım çanak antenli olan, salça kutusu ile usbli wireless point le, pringles ile. eğer sinyal yakalamak istediğin modem 100m dışına çıkıyorsa sinyal kalitesisi düşüyor. bağlı olarak görünsede internet erişimi mümkün olmuyor.

HTML