Winston® Xp Sp3 Ultimate Edition v2 Türkçe - FinaL SOn Versiyon

bardar

New member
Winston® Xp Sp3 Ultimate Edition v2 Türkçe - FinaL

Winston® Xp Sp3 Ultimate Edition v2 Türkçe

~~ Sistem Bilgisi ~~
Boyut: 591 MB
Versiyon: 2
Yapımcı: Winston
Sunucu: YoK
Durum: Yüklenmedi

ACIKLAMA

Tamamiyle tarafımızca tasarlanmış benzersiz arayüzü ve özel temasıyla yapılmıştır. Yepyeni dizaynıyla başlat menüsü, görev çubuğu, geliştirilmiş logon menü, sidebar, yeni WMP11 görünümü, türkçe toolbar gibi birçok özellik eklenmiştir.Subata Kadar Olan Bütün Güncelleştirmeleri İçerir..

Bu versiyonunda hiç bir program eklenmemiştir.(Sistem için gerekenler eklenmiştir.)

Entegre Edilen Bazı Ek Programlar​

Sidebar + 120 Küsür eklenti paketi
Ek Denetim Masasi Eklentileri
Visual Task
RocketDock
ViStart
IE 7
WMP11
YouTube Giriş Eklentisi
Vista Sesleri
Vista Cursor
Birkaç Adet Wallpaper
Vista Sürücü Doluluk Gösterge​

Her Daim Güncel ve Sorunsuz​

Winston® Xp Sp3 Ultimate Edition v2 Türkçe Subat ayına kadar olan bütün güncelleştirmeleri içerir.Maximum performans , önceki versiyonlarda karşılaşılan sorunların giderildiği ve ek eklentiler.Sistemin özelliği az ram tüketmesi ve görsellik üzerine yapılandırılmış olması.​

Kurulum

Kurulum tam otomatiktir.Kurduktan sonra sadece kullanıcı adını kendiniz girebilirsiniz.Orjinal Microsoft Windows Xp Professional VLK işletim sistemi üzerinde tasarlanmıştır.Öbür boyu kullanabilirsiniz.

ÇIKARILANLAR

# Ağ #
Iletişim Araçları
MSN Explorer
Windows Anında Mesajlaşma [Messenger]
# Çoklu Ortam #
Ortam Merkezi [Media Center]
Örnek Müzikler
Resimler ve Arkaplanlar
# Diller #
Hepsi.
# Işletim Sistemi Seçenekleri #
.NET Framework
Masaüstü Temizlik Sihirbazı
Tur
# Klavyeler #
Turkish F Hariç tüm klavyeler çıkarıldı.
# Servisler #
Indeksleme Servisi
Messenger

Birkaç tane daha gereksiz bileşenler çıkarılmıştır. Fazla çıkarmadım lazım oluyor bazen​

CD'YE YAZDIRMA

Partları indirdikten ve rardan çıkardıktan sonra çıkacak olan dosya iso formatındadır. Bazı arkadaşlarımızda o dosya winrarlı dosya gibi görünmektedir ve arkadaşlarımız onu winrarlı diye çıkarmaktadır.. Çıkan iso dosyasını nero veya benzeri programlar ile cd'ye yazacaksınız.

NOT : LİNKLER YAKINDA NİYE LİNK KOYMADAN KONU ACTIN DEMEYİN.

SİSTEMİN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Daha Fazla Resim İçin

Resimler İçin TIKLA

Obsessed

dead and gone
dandik kardeş sen niye q klavyeyi çıkarıyorsun f kalvye kimde var ya ne yapmısın internet exp gitmiş çalışmaz

__crazy

New member
Süper sistem bunun bi önceki sürümünde RocketDock bu sisteme özel olarak lisanslanmıştı.Ama indirip denedim nerdeyse Vista'ya benzetmişler

erdem299

New member
keşke linklerle beraber açsaydın. hocam ultimate den kastın 64 olması değil mi. ama 64 bitlerin tükçesi yok. ne diyorsun

pearl84

New member
ya ben anlamadım kusura bakmayın yeni sayılırım bu işlerde de.şimdi bu program windowsun mu değil mi?ilk defa duyuyorum.

HTML