windowsun stilindeki boot.ini dosyasını sildim ne yapmam lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat23351

New member
slm kolay gelsin arkadaşlar windows stili değiştirmek için programı indirdim kurdum açılışta 2 farklı seçenek sunuyordu ben birini kaldırdım korsanlı olanı bıraktım sonra bu korsanlı olan kısmıda silmek istedim ama bana uyarı verdi bende akıllık ettim c:/boot.ini dosyasının içindekini sildim ve gitti tüm bilgiler tekrara kopyala yapıştırdan yaparım dedim sonra pc baştan açtığımda ise hal.dll hatası verdi ve haliyle açılmadı bootlu cd açmak istedim C NTFS oluncada c yi görmedi elimde olan boot.ini kopyalıyayım oda olmadı sonra bazı yabancı forumlardan Hiren's.bootcd.6.0.iso dan bahsediyor ntfs li sürücüleri görmek için buna benzer bazı dosyayı indiriyorum bunu nasıl cd ye yazacam iso dosyası içinde mevcut değil. yani NTFS li olan c sürücümü nasıl görüp boot.ini(bu dosya elimde var) dosyasını yukleme yaparım. ve ben windowsu format atmadan nasıl kurtarırım . win xp cd onar diyor bütün yerleri yapıyorum mesela bootcfg /rebuild komutuyla boot.ini düzeltmek için bana sistemsel hata veriyor tek çare c sürücüsünü görmek... SİZ SİZ OLUN WİNDOWS UN KENDİ AYARLARINDA ÇALIŞMASINA ÖZEN GÖSTERİN..cevap verecek arkadaşlara tsklarımı sunuyorum..[ format atmak hemen bir çözüm olmasa gerek.]:Sopa :Sopa :Sopa :Sopa :Sopa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML