Windowsu etkinlestirmem lzm!!

weletto

New member
Arkadaslar son 4 gunum kaldı etkınlestırmek ıcın sıtedekı programı denedım olmadı orjınal yapanı nedenını buldum wındowsu etkınlestırmeden orjınal olmuoyomus.Etkinlestirmek icin gerekli olan program elinde olan warsa sewınırım:victory

kandan

New member
Başlat'ı tıkla Tüm programlar'a gel Windows'u Etkinleştir'i tıkla. Sonra da forumda olması lazım orjinalleme programını indir. Kefere işe yarıyor. Olmazsa yarın yeniden bakmaya çalışırım. Umarım olur.

Bak bide bunu buldum bi arkadaştan olmazsa böyle denersin. Alıntırdır,
Başlat>Çalıştır>Regedit
- HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\wpaevents da OOBETimer ı çift tıkla. 'ca' dizesini sil.. tamam deyip Regedit den çık.
- Başlat>Çalıştır> "%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a" deyip enter a bas(tırnak işaretleri olmayacak).
- 2. seçeneği (telefon ile aktivasyonu tıkla)
- Türkiyeyi seçip(gerekmeyedebilir, ben seçtim), aşağıda çıkan kutucuklara sırayla license keyinizi girin. Boş kalan kod kutucukları olacaktır önemli değil. ok deyip menüden çıkın.
- Restart atın.
- tekrar Başlat>Çalıştır> "%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a" deyin(tırnaklar olmayacak dikkat edin). Çıkan menüde "Ürününüz zaten atif edilmiştir" diyecek.
-Artık rahat rahat update edebilirsiniz

HTML