windows_xp acil yardım resimleri açamıyorum?

Mr.Falco

New member
arkadaşlar lütfen yardım
bilgisayarıma format attıktan sonra d sürücüsünde formattan önce şifrelediğim resimlere ulaşamıyorum resmi açmaya çalıştığımda "önzileme yok diyor" başka yere taşımak istediğimde erişim engellendi" diyor cd ye yazdırmaya çalıştığımda dahi engellendi diyor. dosya üzerine sağa tıklayıp özelliklere girip gelişmişi tıklayıp veriyi korumak için içeri şifrele seçeneği işaretleyerek. başıma aldığım beladan nasıl kurtulurum ve resimlere tekrar ulaşırım bu konuda yardım edebilirmisiniz?

gotcha78

New member
oncelikle sunu soleyim sen kullanidigim isletim sistemine paralel olarak sifrelemissin dosyalari sonra d: surucusune yada diger tasinabilir bir aygit a yedeklemissin.

Sifreledigin isletim sistemini de formatlamadan once sifreyi kaldirman gerekiyordu. Ntfs dosya sistemi icin bir sifreleme ve 128 bitlik guvenli sifrelemeyi baska turlu acman cok zor gibi geliyor hatta imkansiz gibi.
sifreleme ozelliklerini
Tek cozum eski sistemine geri don diecem ama formatlamissin ki bu sansinida kaybetmissin.

birde sunu dene.. sistemi f8 ile guvenli modda ac ve d: surucusunde klasorun uzerinde sag clik yapip gelismis den veriyi korumak icin icerigi sifrele ozelligini tkr.kaldirmaya calis.

Kolayg gelsin

HTML