windows yazılım sahteciliği :(

mali007

New member
arkdaşlar 2 gündür bilgisayar acılınca yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diye bir yazı cıkıyo.bu sorunu nasıl çözebilirim yardım edbilecek birisi var mı.dünkü son update den sonra oldu.

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
hangi windowsu kullanıosun bi onu bilelim

Aktuğ

Altın Üye
xp de aynı sorun bendede var.çözüm arıyorum :(:(

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
xp yi bilemm ama vistada tekrar crackliinca sorun ortadan kalkar die düşünüorum

ozMpi

New member
aynı problem bende de var update edince oldu ürün anahttarını değiştirin düzelicektirr

Aktuğ

Altın Üye
ozMpi' Alıntı:
aynı problem bende de var update edince oldu ürün anahttarını değiştirin düzelicektirr

onu nasıl yapıcaz ???

man utd

New member
arkadaşım bi program var ufak boyutlu xp nin key ini orjinaliyle değiştiriyor..arat onu bulamazsan tekrar burdan haber ver.
yardımcı oluruz

17bn57

New member
arkadaşım bende craği var ama yanımda değil halledemessen pazartesi günü buraya atarım

mali007

New member
ben geçmiş bir tarihe geri döndürdüm pc yi,en son sorunsuz update ye yani. şimdilik uyarı kalktı ama ne zamana kadar bilemem. 'man utd' kardeş nerden bulucaz bu programı. aradım ama bulamadım.yardımcı olursan sevirim.

Gs_Hacker™

Hα©ĸεя
Program yukle/kaldırdan en son yaptıgınız update leri silin ve update leri kapatın bi problem kalmaz o bendede cıkmıstı oyle yaptım sorun cozuldu...

esegoz

New member
Xp orjinal yapma ile ilgili başlık var . İncelerseniz, sorununuz düzelir. İşletim sistemleri kısmında.

haydargul5

New member
Olmaz Öyle

mali007' Alıntı:
ben geçmiş bir tarihe geri döndürdüm pc yi,en son sorunsuz update ye yani. şimdilik uyarı kalktı ama ne zamana kadar bilemem. 'man utd' kardeş nerden bulucaz bu programı. aradım ama bulamadım.yardımcı olursan sevirim.
FORMAT ATMADAN HİÇBİŞEKİLDE KURTULAMSSIN O İLLETTEN BENİMDE BAŞIMA GELDİ..BU SİTEDEKİ ORJİNAL YAPAN PROĞRAMI YÜKLEDİM FORMATTAN SONRA İ.E 7-M.P 11 KULLANIYORUM CANAVAR GİBİ:))AMA İLLEDE FORMAT ARKADASIM HABERİN OLA

atrk19

New member
aynı sorun bendede vadı. xp de. bilgisayarı geri bir tarihe aldım ve otomatik güncelleştirmeleri kapattım. sorun düzeldi.

akrep_43

New member
atrk19' Alıntı:
aynı sorun bendede vadı. xp de. bilgisayarı geri bir tarihe aldım ve otomatik güncelleştirmeleri kapattım. sorun düzeldi.
ya arkadas tamamda guncelleme olmazsa olmaz bnm için bunun baska bir yolu mutlaka vardır bilen lütfen buraya yazsın:vur

LEV

New member
bende aynı sorundan şikayetçiyim, güncelleştirmeleri yükle dedim ve başıma bu geldi.

koca baba

New member
arkadaşlar güncellemeleri otomatik yapmayın manuel yapın çünkü microsoft 20 şubattan sonra güncellemelerin içine avantajlı ürün bildirimi diye bişey atıyo güncelleme ile beraber buda yükleniyo ve yazılımın orijinal olup olmadığını denetliyo ve sonuçta bu başımıza geliyo

çözüm için aşağıdaki linke bakın
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=229478

HTML