Windows Xp'de Readyboost (eBoostr)

gloryhit

New member
eBoostr ile Readyboost özelliği

eBoostr ile Windows Vista'nın Readyboost teknolojisini Windows XP makinelerinde de kullanabilirsiniz. Aynı ReadyBoost'ta olduğu gibi harici bir belleği RAM'e destek vermesi için kullanabilirsiniz.

Az miktarda RAM'i bulunan PC'lerde Windows sıkça dosyaları sabit diskte saklamak zorunda kalıyor. Elbette sabit diskler RAM'lerden kat kat daha yavaş bileşenler. Modern USB bellekler sabit disklerden daha hızlı çalışıyor. İşte eBoostr bundan yararlanarak USB belleklerdeki hafızayı ön-bellek olarak kullanıyor ve böylece sanal olarak RAM miktarını arttırmış oluyor.

Program deneme sürümüdür maalesef serial patch crack vs. şu anda mevcut değil ancak programı ömür boyu kullanabilirsiniz sadece bilgisayarınızın açılmasından itibaren 2 saat boyunca yani bilgisayarınız her açıldığında 2 saat süreyle bu programı kullanabilirsiniz.

Ek olarak kullanacağınız usb belleğin 2,5 MB/s den daha hızlı veri aktarımı yapması ve bilgisayarınızdaki ram miktarı eğer 1gb ise kullandığınız usb belleğin 1gb tan küçük olmaması zorunludur aksi takdirde bilgisayarınızın hızında artış göremezsiniz.

Crack bulduğum an upload edicem arkadaşlar.

Burdan indirebilirsiniz:

xemirx

New member
Arkadaşlar ben şu anda deneme sürümünü kullanıyorum mükemmel sonuç verdi. Umarım birileri seriali veya crack ı bulabilir. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

passangerr

New member
saol kardes eline saglık deniicem ilk fırsatta bu arada hızlı flashdisk almak isteyenlere ''A-Data pd7'' serisini oneririm fiyatı digerlerine gore biraz pahalı ama 33mb/sn okuma ve 20mb/sn yazım hızıyla dunyanın en hızlı 3 flashından birisidir fiyatı en uygun olanı da a.data ydı zaten :D

hakan_trk

New member
Gerçekten işe yarıyor. 2 GB USB bellek kullanıyorum. Hızda gözle görülür bir artış oldu. Deneme sürümü bilgisayar her açıldığında 4 saat boyunca çalışıyor. Türkçe desteği de mevcut. Kullanımı çok kolay ve verimli bir program. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

HTML