windows xp ? windows vista ??

lordmg

New member
Arkadaşlar benim masaüstü bılgısayarda xp yüklü şuan ve ben vista yüklemek istiyorum. harddisk şuan 3 e bölünmüş durumda c: d: ve e: olarak ... ben c ye format atıp vista yuklemek ıstıyorum C dısındakı harddısklerdekı bılgıleri dosyalari vista yukledıgımde kaybedermiyim ???

lordmg

New member
teşekkür ederim arkadaşım saol

bşey daha sorucam benim bilgisayar pentıum 4 3ghz 1,5 gb ram ati1550 512mb ekran kartı var vista yğklesem kasar mı bilgisayar ? oyunlarda sorun olur mu ??

strangeron

New member
Vista kurarsın kurmasına da XP performansını unutman gerekir ve aynı şey oyunlar için de geçerli. Ancak yazdıklarım seni etkilemesin. Bence Vista yükle performansını gör kararını daha sonra ver. Çünkü "kasmak" sözcüğü fazla genel bir sözcük. Sahip olduğun Pc nin özelliklerine yakın bir pc de denedim. (2 Gb ram X1650 512 mb ekran kartı) o yüzden yazıyorum. Pentium 4 ler pek tat vermiyor. Kolay gelsin.

lordmg

New member
yaa yukluyorum sımdı vsitayı ama hata verıyor realtek2.21 bılmem ne hatası.. yanı kurulmuyor vista !!

neden olabılır acaba bır kere yenıden basladı sonra devam etmedı

strangeron

New member
Önce Vista yükseltme danışmanı kur, pc nin vistaya hazır olup olmadığını, neler yapman gerektiğini öğren. Sonra kuruluma geçersin.

HTML