Windows XP TR SP3 den sonra update sorunu

_AvuKaT_

New member
windows XP tr a sp3 yükledikten sonra updateleri karşıdan indiriyor fakat kuruluma gelince hata veriyor ayrıca bunu windows live messenger dada veriyor yani karşıdan alıyor ama pc ye yüklemeye gelince hata mesajı alıyorum bunu sp2 de yapmıyordu neden olabilir bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin....

bilgisi olan yok mu?

benim01

New member
Bu sorun galiba pek emin değilim ama internet güvenlik ayarlarında da olabilir.
Çünkü sp3 ü entegre edince güvenlik ayarları varsayılan düzeyde yada önceki ayarlarda kalmıyor.
Araçlardan internet seçeneklerine gel güvenlik bölgelerini varsayılan yap ve gelişmiş de varsayılan yap gene bir dene, ayrıca anti düzgün ayarlarda çalışmıyorsada ağa müdahale ediyor da olabilir, umarım olur kolay gelsin :D

nolosé

New member
arkadaşlar bu soruna bi çare bulan varmı aynı sorun bendede var pc ye format attım sonra update yaptım sp3 yükledi arkasından 20 tane daha update yaptı şimdi update yapmıyor...live messenger da yüklemedi kafayı sıyırcam nerdeyse windows updatelerini tek tek elle yaptım ama uğraşılcak gibi değil varmı bunu bi çözümü benim01 in dediklerini yaptım değişen birşey olmadı yardım ederseniz çok makbule geçecek =D

HTML