Windows Xp Home Edition Acil Yardım.

dark_trr

New member
Selam arkadaşlar,

bilgisayar hakkında pek bilgim olmamasına rağmen dün bilgisayarıma format attım.Fakat yanlış format atmışım. Neyse sonra silip bi daha format attım.Fakat bu sefer orjinal
olan windows xp ürün kodumu etkinleştirmek istediğimde,kodu kabul etmiyor :( hatalı format attığımda da girmiştim kodu kabul etmişti,etkinleştirmişti.

Şimdi 30 gün içinde windowsunuzu etkinleştirin diyo.Ne yapmam gerekir? N'olur yardımcı olun. Yanıcak mı orjinal ürün kodu? :(

wilddog

New member
aga bence bilgisayarına full format at . önce xp cd sini yolla kurulum asamasında windowsun kurulu oldugu bölümü sil ve tekrar biçimlendir çünkü önceki yuklemenin etkisi kalır daha sonra xp yi tekrar yukle sorunun çözülür. olmadı bi mesaj at hallederiz

BlueLive

New member
full format atması sorunu değştirmez..yine aktivite ister.. bunun nedenide yine windowsun kopya korumasından kayanaklanıyor.. senin yapman gereken tek şey var...
windows etkinleştirme penceresinden telefon hakkımı kullanmak istiyorum dieceksin ve 0822 211 39 39 nolu telefonu arayarak windowsunu etkinleştirmen..
sen orayı aradığında windows etkinleştirmeleriini seç ve senden istenilen sayıları doğru zamanda tuşla..çok kolay ama biraz sabır gerektiriyor.. kolay gelsin...

abcas

New member
Eger OEM se donanıma bakar, donanım değişmesse etkinleştirmede herhangi bir sorun olmaz.

HTML