windows vista kurulum( sürücü bulunamadı)?

sickscream

New member
arkdaşlar... vista kuruyorum. dvdden kurulumu başlat dedikden sonra kurulum açılıyor mavi arka plan geldikden sonra bekliyorum yarım saat 45 dakka. sonra dil klavye ayarlarını seçtikden sonra bekleme geliyor ve bu da yarım saati aşkın bi süre.. sonunda sürücü bulunamadı hatası ile karşılaşıyorum bilgisi olan varmıı.. yardımcı olurmusunuz...

sistemim: amd athlon 6000 x2 2.6
2gb 800 mhz ram
ati radeon HD2600 pro. bu yavaşlığın sorunu nedir.

arkadaşlar bilgisi olan yokmu biri yardımcı olsun... acil bilgiye ihtiyacım var...

yardım pls:S

yardım pls:S

Boschwer

M€SHGUL
tam olarak kullanmak istedigin isletim versiyonunu ve hangi bit donanima ait bir 32-64 bit ?kurmak istiyorsun ? EGER MODIFIYE EDILMIS bir vista kurmaya calisiyorsan 32 bit sürücü destekli bir bilgisayar veya laptop a BU KURULUM SONUC VERMEZ SATA SÜRÜCÜLERININ BIOS AYARLARINI 64 BIT SISTEMLI BIR sürücüye sahip dvd de den yüklüyorsan ide konumuna getirmelisin !! AKSI TAKDIRDE sistem donanmlarinda sürücüyü göremeyeceginden kurulum hatasi verecekdir. onun icin ILK ÖNCE TAVSIYEM SAGLAM SÜRÜCÜLERI ENTEGRELI 32-64BIT dvd VISTA indirip YENIDEN kur. sorun DEVAM EDERSE BIOS ayarlarin dedigim sekilde XP kurdukdan sonra ÜZERINE VISTA kurarak dene:: SATA sürücüLERI taninacak BASARILI SONUC ELDE ETMIS OLACAKSIN: kolay gelsin.

sickscream

New member
yorumun iiçin teşekkür ederim.... kurmak istediğim vista ultimate 32 bit... daha önceden de kurmuştum ve hiç bir sorun yaşamamıştım... ve bu kadar yavaş bi şekilde kurulum gerçekleşmemişti.. sürücü bulamama sorununu da anlayamadm... aynı dvd ile yaklaşık aynı sistemde kurulm yaptık sorun çıkmadı.:S

Boschwer

M€SHGUL
BELKI sorunun cözümü icin >>VIDEO<< ' lu ANLATIM daha fazla YARDIM verebilir.
not : Daha önce KURULUYKEN modem TAKMISMIYDIN , ayrica belki faydasi olur diye düsünüyorum.sürücüleri online yüklemek istersen tabii.. kolay gelsin
umarim ise yarar. kolay gelsin

sickscream

New member
sürücü IDE konumundaydıı ACHI seçtim ve kurulumu yarım saatte tammladım :) şuanda vistamı kullanıyorumm... ilgilendiin içinde çok teşekkürler kardeşim...

Boschwer

M&#8364;SHGUL
rica ederim normal bir süre olarak degerlendirebiliriz HADI BAKALIM KOLAY GELSIN iyi forumlar

HTML