Windows VisTa Beta görüntüleri

[KooZ]

New member
Vallhi arkadaşlarım daha yeni beat1 in görüntleri ve temalrı çıkmıştı şimdi beta 2 çıktı ve görüntüleri gerçekten yenilenmi bi bakın

BUYRUN BURDA

Countdown

New member
görüntülerin tamamına baktım benim kisisel gorusum microsoftun bu yeni isletim sistemi beklenen ilgiyi gormeyecek.goruntulerden oldukca enteresan bi isletim sistemi olacagi ve hakikaten alistigimiz windowsun cok dısında farklı bi isletim sistemi olacagı kesin ancak kullanicilar bence cok karisik ve detayli oldugundan dolayı pek ilgi gostermeyecek gibi geliyo bana.

Schranz

New member
microsoft ne yapsa beklenen ilgiyi görür die düşünüyorum

[KooZ]

New member
GüzeL olucak merak etmeyin mavercik ile bende ugraşıyorus daha ne yapalım yaw işte yeni döneme giriyoruz sizin ps kullanımızı bilmiyorum ama win98 den 2000 sonrada xp ye geçtiğimizdede bu sorunlar hep çıkacak dediler noldu 1 ay sonra herkez kullanmaya başladı bende arkadaşıma katılıyorum ilgiyi görür

Not:Adamlar bu ÇAlışmayıo 1.5 senede tamamlamak amacındalşar o yüsden bazı aksaklıklar çıkmaması için 2006 ocak yada şubatta çıkaracaklar...Emeğe saygı

[KooZ]

New member
longhorn mu yeni? arkadaşım bunu sana kim dediyse yanlış longhorn çıkalı uzun zaman oluyo

orxan_virus

New member
merhaba arkadaslar bu Vista nasil bilgisayarda kunmak olur mesala widos xp Sp2 pentium 3 ve seleronlarda kotu calisiyor vista nasil bilgisayarlarda calisacaq sorun bu Vista kullanmaq icin guclu bilgisayar lazim olmali

flyman

New member
arkdaşlar longhorn vistanın kod adıydı işletim sistemi geliştirilene kadar adı longhorn du artık adı vista yani ikiside aynı şey ama şundan emin olun xp den daha sağlam olacak çünkü dosya sistemide değişiyor.

illeg@l

New member
Vistayı apple senelerdir kullanıyor ama Mic. bize seneler oncesi yeni cıkamakmış gibi tanıtmaya başladı ve devam ediyor tmm isbetsiz vista

Natural_Animal

New member
Bence de ilgi görmeyecek

Biraz Mac lara benzetilmiş iconlar. Belki güvenliği de XP ye göre daha yüksek. Fakat unutulmaması gereken şey, Hatırlarsanız 98 den xp ye geçen pc lerin ne kadar yavaş kaldıkları Yani anlatmak istediğim Vista her pc ye göre değil. O yüzden 2-3 sene daha ilgi fazla olmaz. Laptopları düşünün :) Daha XP sistemi bile çoğu pc lerin yavaşlığından doğru dürüst çalışmıyor.
İçinde bir sürü şey hazır geliyor. Mesela mod 32 ben şahsen kullanmam yada microsoft messanger 8.0 Bence MSN messanger 7.5 süper bir sürü eklenti var. Kendi pc ni kendine göre yüklemek bence her kullanıcının en büyük hakkı:goz:

fredo125

New member
Usta Bence Vista Görüntü Olarak Iyi Eywallahta Peki Güvenlik Olayi Ne Olacak Xp De Atip Tutuyolardi Yok Cok Guvenli Bilmem Ne Die Bence Vista Güvensizzzz Olcak Gorusunuz Bakinn!!

mapavrili_

New member
yanlız arkdaşlar duyduğuma göre windows vista bızlere 3 boyutlu görüntü sağladığından 256 mb ekran kartı istiyomuş

HTML