windows ta önemli bir acıgı daha kapatıyoruz !!!

dj_dert

New member
arkadaşlar ben buldum bu acıgı essantialtools bibi programlar sizin bilgisayar ıp den girerler tabi biz acıgı kapatınca bi daha giremiyecekler

ilk önce yapacagımız şey masaüsütnde windows a sag tıklayıp özellikler diyin ve cıkan sayfada uzak a gelip uzaktan yardım ın altıdaki kutucugu dolu ise boş yapın
böylece bi acıgı daha kapatın bu acıgı nerden mi biliyorum bende bu acıktan girdim
pc ye neyse bu acıkladan sorna bi tşk cok görmeyin

:cool: :goz: :cool: :goz:

işte burayı boş bırakacaksınız

mastercem

New member
arkadaşlar xp böyleyse vista'yı tahmin edemiorm bnce hiç almaın ble beklein bi iki yılı fln dolsun açıklar kapansın iice öle alın :D sağol bu arada bilgi içn :D

St.AnGeR

Document Visor..
Bu bir açıq deil Boshuna insanları tedirgin etmeyin.. win servislerinin achq die lanse edilmesi sadece insanları tedirgin eder saol eline saglıq ama qullandıın terimlere diqqat et pls.. we bu qaybolan bisheye bensemio senin bulman achısndan.. (;
ii 4umlar..

sifre

New member
senmi buldun bunu ? :) :)
ne diyim iyi bulmussun :)...
git bill babaya de adam sistemde acik bulana cok seyler vaad ediyomus hadi yirttin.. bak sen demezsen ben derim... :p

rune

Os Doctor
:p hayran kaldım falla nereden nasıl buldun bu açığı. maşallah.:p

dj_dert

New member
şifre helal aga hemen gidiyorum ama istersen sen git ama gercekten ben buldum yeminle neyse ii günler bys

St.AnGeR

Document Visor..
Hala achq dioya !D tobe tobee.. yaw qardeshim Bu bi servis achıq deil.. bu tip yanlısh bilgilendrme ile chamur atamassın..

diqqatli oln biras yaw.. alalaa..

HTML