Windows Live Messenger 2011 15.4.3502.0922 - Final Çıktı!

terenova77

Altın Üye
Windows Live Messenger 2011 15.4.3502.0922 - Final

altWindows Live Messenger yeni nesil MSN Messenger. Kişi listenizi, ifadeleri, ve metin, ses üzerinden arkadaşlarınıza anında erişim ve video - - Messenger'daki zaten sevdiğiniz herşeye sahiptir zahmetsizce ve pay fotoğraf ve belgeleri iletişime geçmek artı yeni yollar. Daha hızlı e-posta daha's ve konuşmalar için mükemmel bir seçimdir ve şahsen orada olamaz mükemmel bir alternatiftir. Her zamanki gibi, Messenger'ı karşıdan yüklemek ve çoğu özelliğini kullanmak ücretsiz.

Windows Live Messenger (WLM), hala yaygın MSN Messenger'ın önceki adı (MSN kısaca) tarafından yönlendirilen, ilk 13 Aralık tarihinde piyasaya Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista ve Windows Mobile için bir anlık mesajlaşma istemcisi olan Microsoft tarafından 2005. Çevrimiçi hizmet kümesini Microsoft'un Windows Live parçasıdır.

Windows Live Messenger Özellikleri:
• klasörler Paylaşımı
Windows Live Messenger'ın Paylaşım Klasörü özellik dosya dağıtım "doğrudan transfer" yöntemine alternatif bir yöntemdir. Bir kullanıcı kendi listenizde başka bir kişiye bir dosya sunmak istediğinde, "paylaşım klasörü" penceresi görünür, bu daha önce paylaşılan öğeleri bir bireyselleştirilmiş temsilidir.

• PC-to-telefon görüşmeleri
önceki sürümlerinde desteklenmez edilmiştir PC-to-PC aramaları yanı sıra, Windows Live Messenger artık Windows Live Call ile PC-to-telefon destekler. ABD'de, bu özellik "Verizon Web Calling" gibi markalı Verizon tarafından da destekleniyor. Turuncu Fransa da benzer bir servisi var. Bu özellik sadece ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, Avusturya, İrlanda, Finlandiya, Belçika, İspanya ve İtalya dahil olmak üzere seçilen ülkelerde kullanılabilir.

• Windows Live Messenger Yahoo
Bu, diğer hizmet bir hesap oluşturmak için ihtiyaç duymadan birbirleriyle (metin veya ses ile) sohbet etmek Yahoo ve Windows Live Messenger sayesinde kullanıcılar hem rehber müşterilerine en son sürümlerini kullanarak sağladı. Ancak, bir kullanıcının bir veya üçüncü taraf büyük istemcisi kullanıyorsa, onlar diğer ağdaki kullanıcıların çevrimdışı görünür.

mesajlaşma • Çevrimdışı
önceki sürümlerinden farklı olarak, bir kişinin durumunu Görünüm Çevrimdışı olarak ayarlanmış olsa bile konuşmaları, Yahoo Messenger davranış benzer başlayabilirsiniz. eski bir MSN Messenger istemcisi olan birisiyle konuşuyor, onlar Çevrimdışı düşünme müşterilerinin nedeniyle, hiçbir faaliyet kısa bir süre sonra sizinle konuşmak yeteneğini kaybeder. Windows Live Messenger artık birkaç telefonlarında kullanılabilir hale getirilmiştir, yeni bir trend daha özgür SMS metin mesajları için bir yol olarak birbirine Windows Live Messenger üzerinden mesaj göndermek nerede ortaya çıkmıştır.

• Oyunlar ve uygulamalar
çeşitli oyunlar ve uygulamalar mevcut Windows Live Messenger Oyunlar simgesini tıklayarak ve "buddy" meydan okuyarak konuşma penceresi üzerinden erişilebilir vardır.

• Ben girişim kulüpler
Ben girişim kulüpler Microsoft Windows Live Messenger üzerinden sosyal nedenleri adanmış dokuz örgütleri ile kullanıcı bağlandığında Mart 2007 yılında başlatılan yeni bir programdır. Her zaman kimse ben, Microsoft Corp hisselerinin kulüpler kullanarak bir konuşma var Kullanıcının seçimi organizasyonu ile programın reklam gelirinin bir kısmını. her organizasyon için bağışlanan miktar üzerinde hiçbir set kap yoktur. Daha çok kullanıcıya sahip konuşmaları kulüpler; daha fazla para dokuz nedenlerinden biri gider. Her bir katılımcı kuruluş programın ilk yılında 100.000 $ minimum bağış garantilidir. program için bir bitiş tarihi bulunmuyor. Ben girişim sadece en son WLM sürümü 8.1 ve 8.5 beta ile çalışır değilim. Ben girişim şu anda sadece ABD'de olanlar içindir değilim.

• Xbox 360
Windows Live Messenger desteği May 9, 2007 tarihinde yayımlanan güncelleme Xbox 360 Bahar 2007 gösterge tablosu yer aldı. Gayri resmi, Windows Live Messenger 360 olarak da bilinir.
Bu kullanarak Windows Live Messenger oyunu onlar oynuyor dahil Xbox Live oturum arkadaş Gamertags, görebilirsiniz. Xbox 360 kullanıcıları (ya da film izlerken) oyun-sohbet edebilirsiniz. yalnızca metin destekleniyor sohbet rağmen, Microsoft sesli ve görüntülü, gelecekteki bir güncelleştirme gelebilir sohbet ileri sürdü.

Desteklenen İşletim Sistemleri:
* Windows Vista (32-bit veya 64-bit sürümleri)
Service Pack 2 (sadece 32-bit sürümü) ile * Windows XP
* Windows 7 (32-bit veya 64 bit sürümleri)
* Windows Server 2008

http://wl.dlservice.microsoft.com/download/1/E/0/1E04EAC5-573E-4D7D-84A9-267B86CA20B8/tr/wlsetup-web.exe