windows installer sorunu

kadir1585

New member
arkadaşlar benim sorunum sanırım ayağı büyük.formata gidebilir faka t pc ağzına kadar dolu ve şu andada depolayacak hiç yerim yok ne dvd ne harddisk.

o yüzden sorunu çözmem gerek.nette araştırdım.verilen çözümlerden hiç biri olmadı.çünkü sorun başka.installer açılmıyor.program yüklüyorum bulunamadı diyor.önerilen işlemleri yaptım.yeni sürüm yüklemeye çalışıyorum sizde bulunan servis pack sürümünün uyguladığınız sürümden yüksek olduğu için yüklemeye gerek yok diyor ve kapatıyor.ben bu sorunu nasıl aşabilirim.lütfen yardım edin.yazıcıyı dahi yükleyemedim.şimdiden teşekkürler...

astrositom

New member
SYSTEM32 klasörü içerisinde eksik 3 adet dosyayı (msi.exec biri ama diğerleri neydi???) başka bir aynı sürüm windows'tan yükleyerek installer sorununu halletmiştim.

QLusher

New member
snırım senin sistem uzun zamandır kullanılıyor ve register baya bir karışmış, çalıştıra regedit yaz yüklemek istediğin programı register içinde nerde bulursan sil sonra tekrar kurmaya dene. kusura bakma tam olarak hangi programda bunu veriyor anlamadım çünkü installer her programda var. bende windows 7 kurduğumda solidworks için ve msn için installer sürekli çalışıyordu ancak formatla gitti.

justen33

New member
arkadaşlar xp yüklü olan laptopuma windows7 yüklersem D de olan belgeler falan silinirmi yoksa sadece C sürücüsümü etkilenir...lütfen acil yardım?

HTML