Windows FLP Bu işletim sistemini duyan varmı??

wilddog

New member
arkadaslar inanın bu işletim sistemini cogunuz bu cogunluga ben de dahilim adını bile duymamıssınızdır.

adı:::>>> Windows Fundamentals for Legacy PCs

hadi duyduk deyin de goreyim.Eger kullanan veya duyan varsa veya daha ileri gidiyim elinde olan varsa burda bizimle paylaşabilir mi (ki bu son yazdıgıma kendim bile inanmıyorum) bunu su yuzden soyluyorum denilene gore cok az kaynak harcıyormus..

biraz bilgi vereyim bu isletim sistemi ile ilgili kaynak wikipedia

Windows Fundamentals for Legacy PCs ya da WinFLP, Eski Bilgisayarlar İçin Temel Windows Microsoft'un konfigürasyonu Windows XP'yi kaldırmayan bilgisayarlar için piyasaya sürdüğü, Windows'un yalnızca en temel bileşenlerini içeren işletim sistemi.Windows XP Professional tabanlıdır Microsoft, eski bilgisayarlar için WinFLP'nin Win98'e oranla daha güvenli olduğunu belirtmektedir.

devami için http://tr.wikipedia.org/wiki/Windows_FLP

walla boyle bi haber için artık bi tesekkur eder bişeyler karalarsınız herhalde

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
olmadı bu

kanka birazdaha araştırsaydın bu sistem çok pcli sistemlerde server ile bağımlı çalışıcak alt makinalarda düşünüldü microsoft case pack ler içerisinde mevcuttur satılan yada ticarete sunulan bir süngle bir sürüm değildir ona kalırsa winbob ta var sadce 1 ay satış planına dahil edilmiş me ile düşmüş bir sitem nerden biliyorum dersen emin ol çok iyi biliyoum

HTML