windows etkinleştirme

Mhurat

New member
arkadaslar ben pc ye format attım windows professionalı kurdum etkınlestırme ıstıyor son 30 gun 29 gun falan kaldı dıyor gıttıkce gıdıyor asagıya dogru asagıda sagdada ısaret cıkıyor ona tıklayınca bı kode verıyor
327686-559361-827614-830915-349032-343894-570913-272464-069711
böyle bı kode verıyor telefonla etkınlesıtırn bılıyor yanlız bılmıyorum nasıl olcagını yardımcı olurmusunuz bana lutfennnnnnnnn 29 gun sonra kapancak bılgısayarım lutfennnnnnnnnnn abiler emege saygı

Kepo34!

New member
internetin vardır heralde! :) varsa internetten etkinleştir de! :) hemen etkinleştirir. sende bir dahaki formata kadar kullanırsın! ;) ama telefonla etkinleştiricem diyorsan 0212 33 66 999 ü ara! :) sana sesli yanıt sistemi yardımcı olucaktır!

the_best

New member
0800 211 39 39 ara kardeşim ücretsizdir ordan sana yardımcı olurlar

zorroz

New member
şimdi olay şudur eğer sende benim gibi yaklaşık 30 kere pc ye format atıp xp cd sinin suyunu çıkardıysan microsoft daki amcalar ve ablalar kıllık yapıyo telefonla etkinleştirirken, zaten bukadar sık format attıysan yada başka başka pclerede kurduysan internetten etkinleştirme yapmıyor..telefonla etkinleştirmeden başka şansın yok ama ordada bi püf noktası var arkadsım.. yukarıda verilen telefon numarasını mesai saatleri dışında arıyorsun mümkünse haftasonu ,orda yazan kodu sesli yanıt sistemine kodluyorsun oda sana bilmem kaç haneli bir sayı veriyor ve olay bitiyor. mesai saati dışında olduğu için kimse kıllık yapamıyo..kolay gelsin:)

ŤêΧâŠ

Altın Üye
walla arkadaslar arayın microsoftu zaten sesli yanıt sistemi geliyor ve etkinleştirme yapılıyor,sadece telefon parası eksi yönü::)

saymen.say

New member
yaf sız kafayımıyedınız be nımkı zaten cakma ... bunu nasıl yapıcazx onu soyleyın ... yaf sız bır alemsınız valla .. bende bu işlere kım para yatırıyor dıyordummm . yasf hakıkaten rahatsızsınız . gıdıp paranızızı kaputa falen yatırsanıza hepınız delıkanlı cocuklarsınız hem sıze kıllık yapan kımsede olmazx .. hem para verecem hemde bana kıllık yapacaklar ... yaf neyse .. nasıl haccell forum bu yaf yonetıcı uyuyormu?.......

harbı etkınlestırmesını bılen varsa cakma pro yu yollasın ... [email protected]

sayfa_38

New member
bu belki sana yardımcı olur
***************** Windows XP Ürün Anahtarı Değişimi ******************

Windows XP Service Pack 1,kurulum aşamasında korsan şifre(Ürün anahtarı) kullandığınızı tespit ederse(ki bu FCKGW ile başlayan şifre oluyor genellikle) kurulumu iptal ediyor.Bu problemi çözmek için aşağıdaki belirtilen prosedürü dikkatle uygulayarak yeni ürün anahtarını Windows registry'sine girin ve Service Pack'i kurmayı yeniden deneyin:

1-Başlat/Çalıştır'a "regedit" yazın,onaylayıp Windows Kayıt
Defteri Düzenleyicisine'ne girin ve HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\WindowsNT\Cu rrent Version\WPAEvents
kısmına gidin.

2-Sağ taraftaki "oobetimer" anahtarını bulun,çift tıklayıp açın,
açılan pencerede görünen anahtar değerinin son iki rakamını değiştirin,onaylayarak pencereyi kapatın.

3-Kayıt Defteri Düzenleyicisi penceresini kapatın.

4-Başlat/Çalıştır'ı açın ve şu komutu yazıp,onaylayın:
%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a

5-Karşınıza "Windows Etkinleştirelim" Penceresi gelecek.Bu pencereden ikinci şeçeneği, yani "Evet,Windows'u etkinleştirmek için bir müşteri hizmeti temsilcisine telefon etmek istiyorum" seçeneğini seçip, ileri'yi tıklayın.

6-Karşınıza "Telefonla Windows etkinleştir" penceresi gelecek.Bu ekranda "Ürün anahtarını değiştir'i tıklayın;bir sonraki ekranda, gerekli yere aşağıda görülen seri kodlarından birini girin,"Güncelleştir"i tıklayın ve karşınıza tekrar gelecek "Telefonla Windows etkinleştir" penceresini başka bir işlem yapmadan kapatın.

7-Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

8-Tekrar, Başlat/Çalıştır'a gelin,4'ncü adımda uyguladığınız prosedürü bir defa daha uygulayın.Eğer herşey yolunda gittiyse "Windows Zaten etkinleştirildi,Çıkmak için Tamam'ı tıklayın" yazan pencere gelecektir.Tamam'ı tıklayıp buradan çıkın ve Service Pack 1'i kurmayı yeniden deneyin.

Generated By tcz0 XP Corp. Key Generator:

V8KG7-FRF6Y-WWRRB-G7KYY-TD4B7
MTTXT-YX8JQ-6PC2M-TTXDT-WDM8K
8V678-K66HP-GH28R-PTHKH-98PWP
4BR3X-4CP6X-2DTXP-FFDHT-7Q298
CFYHY-FQPJR-RWPC6-PWHKB-MXVKH
YC62K-W8FW7-7BGVV-PYXD4-R679J
KC4BB-2JHWW-VKCD6-2MXFV-98VH6
27GY6-MPPMH-MJ43B-MPP2T-8WQ6Y
8BCD7-WRTCW-JB6X6-XQF6J-2GCB2
HVFK6-XQR33-PTW2H-VK6CX-TT738
QGB7C-8VJ6F-WWHQB-VPVTD-KCPK4