Windows 7 Ultimate Beta Build 7000 32-64 Bit Orjinal Lisans-Az Kaldı Kaçırmayın Derim

hacker-boy

New member

Euph

New member
Aldık girdik activated dedi ...1 ağustosa kadar rahat mıyız şimdi? 2 ağustosta ne olacak?

atakan86

New member
Nasıl download edileceğini ve nasıl serial alınacağını şöyle izah edelim. Resimler ve anlatımlar alıntıdır.
ÖNEMLİ: Bu işlemleri yaparken lütfen Internet Explorer browserini kullanınız.
Öncelikle buraya tıklıyoruz.

Karşımıza çıkan ekranda biraz aşşağıya iniyoruz ve istediğimiz versiyonu (64bit veya 32bit) English olarak seçiyoruz, tabi diğer dilleride isterseniz seçebilirsiniz. Daha sonra Go seçeneğine tıklıyoruz.

ve daha sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran geliyor, burada kendimize ait yani serialin gideceği hotmail adresimizi yazıyoruz Sign In diyoruz.

Sign In seçeneğini tıkladıktan sonra aşağıdaki ekran geliyor burayıda doğru bir şekilde dolduruyoruz.

ve böyle bir ekran geliyor önümüze;

Şimdi yapmamız gereken Hotmail adresimize girip maillarımıza bakmak..

İşte Microsoft tarafından doğrulama maili gelmiş ve oradaki adrese tıklıyoruz..

Linke tıkladıktan sonra önümüze şöyle bir ekran geliyor Continue seçeneğine tıklıyoruz;

Evet, şimdi hem download linkimizi edindik hemde serialimiz tam karşımızda;

Download için bir kaç adım daha var, En son kaldığımız yerde Download Now linkine tıklıyoruz ve aşağıdaki adımları izliyoruz...

Burada ActiveX'e izin veriyoruz..

Önümüze yükleme penceresi geliyor ve Yükle (Install) diyoruz.

Önümüze aşağıdaki gibi bir ekran geliyor burada yükleyeceğimiz yeri seçiyoruz ve aşağıdaki Save (Kaydet) seçeneğine tıklıyoruz.

Evet, indirmeye başladı. İsterseniz detail kısmında detaylara bakabilirsiniz.

Güle güle kullanın

mehmet234

New member
emegine saglık teşekkürler umarım bir sorun çıkmaz windows boşuna bedava vermez aslında keyi sonradan pişman olmıyalımda birde hukuksal yönden başımız arımasın

memoli1984

New member
arkadaşlar bu daha tanıtım amaçlı olarak piyasaya sürüldü hepimiz biliyoruz ki microsoft daha önce vista ile hayat kırıklığına uğramıştı bu yüzdeb bu sefer gerçekten harika bişey yarattılar bunu da 1 ağustosta satışa sunacaklar bu yüzden bizdeki lisanslar 1 ağustos 2009 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihten sonra nasıl ki yasal olmayan bir xp kurduğunuzda orjinal microsoft yazılımlarını alın diye uyarı veriyorsa o şekilde devam ediyor. Yalnız dikkat şimdiden söyleyeyim windows 7 deki en önemli gelişmeler tema ve animasyonlardan da ön planda güvenliktir...

Ayrıca microsoft daha önce indirme için 2.5 milyonluk sınır koymuştu bu sınırın bitmesinin üzerine serverler bir süreliğine kapatılmıştı fakat windows un bloğuna göre 24 ocak a kadar indirilebilecek...

sezgin055

New member
arkadaşlar ben windowsun sitesinden indirdim 2,5 gb lık bi dosya indi fakat default.aspx diye bi dosya aspx uzantılı dosyayı nasıl cd ye yazacam nası açacam 5 saatte indirdim elimde kaldı yardım lütfen

Xenonz

New member
9 Şubat oldu hala indirilebiliyor, vista ile driver farkı varmı acaba vista driverları kullanlıyor mu?

Camurbskni

Banned
arkadaşlar ben windowsun sitesinden indirdim 2,5 gb lık bi dosya indi fakat default.aspx diye bi dosya aspx uzantılı dosyayı nasıl cd ye yazacam nası açacam 5 saatte indirdim elimde kaldı yardım lütfen
bende Windowsun sitesinden indirdim ancak dosyanın uzantısı '' .iso'' bi yanlışlık olmasın.

önce neroyu aç sonra dvd önyükleme seçeneğini işaretleyip dosya konumundan indirdiğin dosyayı seçip dvd yi yak.

eğer direk simgeyi tıklarsan dvd ye yazar ancak boot özelliğini kaybettiği için işe yaramaz.

9 Şubat oldu hala indirilebiliyor, vista ile driver farkı varmı acaba vista driverları kullanlıyor mu?

bu zaten vista ,driver farkı yok.
vistanın kötü imajı yüzünden vista sp3 yerine windows 7 diyorlar.

Xenonz

New member
w7 64 bit kurdum Toshiba Notebook'a A100-847. Parmak izi okuyucu dışındakileri çalıştırdım driverları kendi buldu zaten, parmak izi okuyucuyu da kendi buldum yükledim bir kaç kere yeniden başlatın diyor ama yenidem başlatınca yüklenmemiş gözüküyor UPEK.
Kart okuyucu ve pcmci yıda yükledim ama onları denemedim çalışıyormu diye, bluetooth çalıştı sorunuz.

ilker_1907

New member
24 şubat itibari ile denedim ve artık download edilemiyomuşş key verdi ama beta yı indirmeme izin vermiyo buda güzel :D

HTML