Windows 7 Tıkla çalıştır Crack

tabut

New member
heryerde loaderlar var kımısı calısır kımısı calısmaz yukledıklerımızı unnıstal etmek ıcınde turlu turlu işler yaparız kimimiz ise yenıden format atmakta bulur careyı ve dön başa der
vista cıktığı zaman crack de cıkmış ve çok zahmetsiz bir şekılde tıkla calıstır restart at ve kullan özellği vermişti bu crack... ben o tarz crack sunuyorum sizlere burdanindirip yapmanız gereken crack dosyasını çalıştırmak 2005 yılından berı buralardayım bir faydamız olsun artık:) herkese hayırlı olsun ....

tabut

New member
hayır ozamanlar ben forumfor da idim admindim bana bır maıl geldı 4. yaşınızmış bende geldım paylaşımda bulundum respect...

munib

New member
indireyim bir köşede dursun sağol kardeş

kullanımı konusunda biraz ayrıntı verseydin iyi olurdu içinde bir çok bişeyler var

tabut

New member
hemen acıklamasını yapalım bunun için cok özür dilerim....

eğer windows vista ultimate kullanıcı isenız ve win 7 ye gecıyorsanız ''MakeMeGenuine.exe'' ye tıklayın içindeki dosya ismi ''ultimegunie''dır ona tıklayın hepsi bu

diğer vistalar için önce ''run1'' ve ardından sizden istediği run 2 dosyasını çalıştırın siyah pencerede kullanım hakkının sizin oldugunu yazan bır yazı gorceksınız türkçe olarak ardından bır tuşa basıcaksınız pc restart atıcak ve artık win 7 sizindir....

HTML