Windows 7 RC Sürümleri İçin 2 Saatte Bir Kapanma Çözümü!

dengesis

New member
Arkadaşlar forumda çok fazla arkadaş RC sürüm kullandıkları için 1 Mart'tan itibaren 2 saatte bir bilgisayarlarının kapandıklarını farkettiler. Bunun için bir çözüm buldum. Kullandığım windows 7 sürümü RTM olduğu için test etme şansı bulamadım.

TimerNuke denen yazılım windowsun kapanacağı süreyi durdurmuyor tam tersine bunu devre dışı bırakıyor. Bunun için bazı hizmetleri devre dışı bırakıyor ve birtakım dosyalar üzerinde değişiklikler yapıyor. Durum kimliği ve etkinleştirme yani windows aktivasyonunun bütün sistemini devre dışı bırakıyor. Dolayısıyla da aktivasyon ve süre durumu olmadığı için kapanma sorunu da ortadan kalkmış oluyor.

Yabancı sitelerden alıntı yaptım. Ancak yazı tamamen bana aittir. Umarım çalışıyordur. Çünkü deneme şansım olmadı. RC sürüm edinip bende kısa zamanda denemeye çalışacağım. Ayrıca deneyen arkadaşlar buraya çalışıp çalışmadığını belirtirse sevinirim.

Ayrıca yazılımın nasıl çalıştığına ait video buldum. Umarım açıklayıcı olur.

YouTube - Windows7 Rc Experation

Buyrun Link Arkadaşlar:

zSHARE - Windows7TimerNuke-ByDengesis.zip

asgz

New member
avira dosya da truva atı buldu, ancak av ler crack dosyalarını virüs olarak görebiliyor, ben devam edip kurdum umarım sorun yoktur, olup olmadığını yazarım

dengesis

New member
avira dosya da truva atı buldu, ancak av ler crack dosyalarını virüs olarak görebiliyor, ben devam edip kurdum umarım sorun yoktur, olup olmadığını yazarım
Kesinlikle artık antivirüs yazılımları bi beni virüs olarak görmüyor :) O değil paylaşım yaptığın zaman antivirüs virüs olarak görüyor sonra kullanmaya çalışan arkadaşların aklında da soru işaretleri oluyor. Bu konuda anlayışlı olduğun için teşekkür ederim.

mynet28

New member
Windows 7 RC otomatik kapanma sorunu çözümü

Maalesef sonuç olumsuz. Sistem 2 saatte 1 kapatmaya devam ediyor..

Messenger problemi cozuldu
Messengerinizi bu islemi yapmadan bir defa acin sonra geri alinca bir problem olmamakta
Sertifika problemi icin geri alinan tarih Temmuz 2009 ve sonrasi secilmelidir

HTML