Windows 7 Professional VL Build (x86/x64) DvD Orjinal ve Türkçe

FeoO

New member
Windows 7 Professional VL Build (x86/x64) DvD Orjinal ve Türkçe | 1.92 Gb-2.56 Gb
Windows 7 Professional VL,microsoft tarafından piyasaya sürülen en son windows 7 sürümüdür.Diğer sürümlerden özelliği ise aktivasyon için crack patch gerektirmemesidir.Serial ile etkinleştirme yapılır ve güncelleştirme vs işlemleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. VL 'Volume License' Aktivasyon istemeyen sürüm anlamınada gelir. Serialler indirdiğiniz klasör içerisinde mevcuttur.
Not: Hash değerleri aşağıda verildiği gibidir orjinalliği bozulmasın diye hiçbir şekilde oynama yapmadım iyi kullanımlar..
File Name: tr_windows_7_professional_vl_build_x64_dvd_x15-71252.iso
Date Posted (UTC): 11/12/2009 10.12.43 PM ISO/CRC: 3B7E94AA
SHA1: B22CC1659A99DF985284CF065C6F7E1DD596DBC3
Available to Levels: TechNet Plus SA Media; TechNet Plus (Retail); TechNet Direct (Retail); TechNet Plus (VL); TechNet Plus Direct (VL); TechNet Cert Partner; TechNet Gold Cert Partner; TechNet Plus Consumer Service Professional Pilot;

File Name: tr_windows_7_professional_vl_build_x86_dvd_x15-71248.iso
Date Posted (UTC): 11/12/2009 10.12.38 PM ISO/CRC: 4E26AC43
SHA1: 319C68E7AF5B9C0F456031A6C00E824E8C66FDFF
Available to Levels: TechNet Plus SA Media; TechNet Plus (Retail); TechNet Direct (Retail); TechNet Plus (VL); TechNet Plus Direct (VL); TechNet Cert Partner; TechNet Gold Cert Partner; TechNet Plus Consumer Service Professional Pilot;

Subscriber Downloads | Search and download thousands of Microsoft products and get Product Keys

32 BİT SÜRÜMÜ HOTFİLE
32 BİT SÜRÜMÜ
DOSYALARIN SİLİNMESİNİ ZORLAŞTIRMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ YÖNTEME GEÇTİM.İNŞALLAH Bİ DAHA SİLİNMEZ.DOSYALARI İNDİRMEK İÇİN HER PARTIN SAĞ TAFAFINDA BULUNAN DOWNLOAD TİKİNİN ÜZERİNE TIKLAYIN.İSTERSENİZ DLC FORMATINDA İSTESENİZ CCF FORMATINDA İNDİREBİLİRSİNİZ.JDOWNLOADER KULLANANLAR İÇİN TEK TIKLA LİNKLERİ EKLEYEBİLİRSİNİZ.
Download Linki :http://linksave.in/9934552604b803781018be

64 BİT SÜRÜMÜ hotfile linkleri
DOSYALARIN SİLİNMESİNİ ZORLAŞTIRMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ YÖNTEME GEÇTİM.İNŞALLAH Bİ DAHA SİLİNMEZ.DOSYALARI İNDİRMEK İÇİN HER PARTIN SAĞ TAFAFINDA BULUNAN DOWNLOAD TİKİNİN ÜZERİNE TIKLAYIN.İSTERSENİZ DLC FORMATINDA İSTESENİZ CCF FORMATINDA İNDİREBİLİRSİNİZ.JDOWNLOADER KULLANANLAR İÇİN TEK TIKLA LİNKLERİ EKLEYEBİLİRSİNİZ.

DOWNLOAD LİNKİ : http://linksave.in/9657193354b8131580ffda

01 - Isletim sisteminin tüm partlarini indirdim simdi ne yapmaliyim ?

Indirdiginiz tüm partlari bir klasor icerisinde toplayiniz.
Sonra herhangi bir dosyayi sag tiklayip, Winrar programini kullanarak "Klasöre Cikart" secenegini secerek cikartiniz.

02 - Cikan dosyalari nasil CD ye yazdiririm ?

NERO PROGRAMIYLA YAZIM ISLEMI;
Rardan cikartiginizda cikacak olan "tr_windows_7....iso" dosyasi yazdirma islemi icin kullanacagimiz dosyadir..
Simdi NERO programinizi calistirip, asagidaki gibi yazdiriniz..

--eski nero versiyonlarinda : "Kalibi diske yazdir" seceneginden, "tr_windows_7....iso" dosyasini gösterip CD ye yazdirin.

--nero 7 versiyonunda : üst seceneklerdeki basliklardan "Yedekleme (BACKUP)" secin
en sonda "Diske Goruntu Yazdirin (Burn Image to Disc)" secenegi vardir ona tiklayin ve "tr_windows_7....iso" dosyasini gösterip CD ye yazdirin.

--nero 8 veya nero9 versiyonunda : üst seceneklerdeki basliklardan "Yedekle" secin
en sonda "Diski Kopyala secenegi" vardir ona tiklayin. Gelen ekrandan "Disk Kalibi veya Kayitli Tasari" yi tiklayin
"tr_windows_7....iso" dosyasini gösterip CD ye yazdirin.

hsnbb

New member
Emeğin için teşekkürler. Fakat Hotfile açılmıyor. Başka bir yere yüklemek mümkün mü? Şimdiden teşekkürler.

FeoO

New member
32 BİT SÜRÜMÜ
Download Linki :LinkSave.in

yenilendi!!

SsNOpP

New member
selma hocam, bu sürüm mart ayından itibaren reset sorunu yaşatacak mı bize ona göre indireyim...

ayrıca ben 2 gb ram kullanıyorum 64 mü 32 mi kullanayım

FeoO

New member
32 kullan 64 de bazı programların destekleri yok.onu geçtim içinde activator vardır.onun ile lisanslarsınız sorun kalmaz reset olayınada kalmaz.

HTML