Windows 7 Kullanıp Mavi Ekran Sorunu Yaşayanlar..

seberhan

New member
Pes2010 oynarken çok sık karşılaşıyordum bu sorunla.. Yamayı kaldırdım ve kurtuldum bu dertten
Microsoft'tan- 'Windows 7-KB977074 açıklaması

Windows 7 için KB977074 kodlu bir güncelleme geldi. Bu güncelleme Windows 7 işletim sistemlerini iyileştirilmesine yönelikti fakat güncellemelerden sonra internette Windows 7 sistemlerinde, çeşitli hatalar baş gösterdiğini anlatan çok sayıda kullanıcı oldu.
Güncellemelerden den sonra ortaya çıktığı belirtilen hatalarda ; Donma lar , Windows 7 işletim sistemlerinin kilitlenmesi ve işletim sistemin kapatılırken, bir ve birkaç programın çalışır durumda olduğu ve sistem bu çalışan uygulamaları kapatmaya çalışırken kilitlenme yaşanıyor olmasıydı.

Microsoft , KB977074 kodlu güncelleme ilgili olarakbir açıklamada bulundu :
Microsoft adına ,açıklamada bulunan Arthur Li ; '' Bu ve buna benzer hatalarla karşılaşan kullanıcılar kesinlikle, BİOS ve sürücü güncellemelerini gerçekleştirsinler. Bu güncellemeler yapıldıktan sonra, ilgili yama tekrar kurulması gerekiyor. Bu sorunları daha aza indirgemeç ve kullanıcıları bazı mecburiyetlere tabii tutmamak için çalışma içerisindedir '' diye duyuruda bulundu

HTML