windows 7 açılmaması

asi1905new

New member
arkadaşlar ben pc de win 7 yüklüydü bu sabah açtığımda lütfen bekleyiniz yazısından sonra hizmetin yüklenmemesi gibi bişey geldi ve pc açılmıyor tamam yazısı geliyordu ben de tamam dedikten sonra oturum kapatılıyor dediyor ve tekrar hizmet açılamıyor diyor ben de win vistayı yükledim fakat win 7 tekrar yüklemek istiyorum aynı sorun olursa nasıl düzelte bilirim şimdi win 7 yükleyemiyorum service pack 1 yükle diyor yardımcı olur musunuz lütfen!!!

cafcuf*

New member
kurarsanız böyle vista windows 7 olur böyle sorunlar
işletim sistemleri arasında neredeyse savaş çıkıcak : ) millet olarak taraf olmaya çok meraklıyız. hemen bişiy çıksın hemen o tarafa yöneleriz : ) Okan Bayülgen'in programında değerli Hakkı DEVRİM'in bir sözü vardı "TÜRK MİLLETİ YARMA ŞEFTALİ GİBİDİR" hak vermemek elde değil bu sistemler henüz gelişmedi ve halen yapım aşamasında ve bill amca sizi kobay yerine koyuyor adam kullanırken yaptığınız hataları görsünkü dahada geliştirsin sizi bilmemde ben kobay olmak istemiyorum : ) buradaki söylenen hiç bir şeye kulak asmayacaksınız yok o şöyle demiş yok vista daha güzelmiş yok win 7 daha iyimiş kurun centos geçin anasını satayım : ) gına geldi artık yok benimki daha güzel yok benimki daha iyi ulan arkadaş sanki parayı siz kazanıyorsunuz yada sanki siz kodladınız işletim sisteminide savunmasını yapıyorsunuz : ) ama tabi birileri kobay olsun ki iyice geliştiğinde bizde geçelim o sisteme değilmi : ) soruna gelince microsofttan destek iste : ) : )))
Not: şimdi bazı arkadaşlar atağa geçip kendisini savunma moduna alıcaktır ben kırıcı olmak aksine bir şeyleri fark edin diye yazdım bu yazımı ha zaten soruna gelince bir fikrim olsaydı söylerdim kolay gelsin.

HTML