Windows 7 çoklu sorun!!! Yardım!!!

avsarlı18

New member
Slm millet, 2 gündür uğraşmama rağman çözemediğim sorunlar var, ilk olarak media playeri çalıştırmak istediğimde "düzgün yüklü değil yeniden yüklenmesi gerekiyor-websitesinden yüklemek istiyor musunuz" yazıyor, yapıyorum olmuyor daha doğrusu siteden bi türlü yüklemeyi başaramadım, windows 7 de orjinal yaptım, ilk olarak buna yardımcı olursanız sevinirim......

Boschwer

M€SHGUL
n -nk versiyonu windows 7 kullaniyorsan icinde kurulu olmayabilir, 12 icin microsofdan türkce olmayan diger dil paketindekileri indireceksin,aksi halde asagidaki player 11 'i burdan indirmeyi Dene hatta daha önce bir ara windows media player 12 paylasimi yapmisdim forumda VARMI ? bilmiyorum,;( ama uzun zaman oldu Arama Cubugundan BUNUNLA ILGILI yardim alabilirsin..
http://download.microsoft.com/download/c/0/6/c0691e20-5317-43e8-a9c1-ff0cb9f79053/wmp11-windowsxp-x86-TR-TR.exe
sorun cikarsa önceki versiyonu icin tamit et secenegiyle windows hatalari bölümündeki ONAR SEC kolay gelsin.

yunus1476

New member
dostum anlatıorum büük ihtmal olur insallah =) windows özelliklerini ac kapat a gir ordan medya player in yandki tik i kaldr sonra tamm de bi süre sonra kaldrma işlemi sürcek sonra reset at acıldıktan sonra bu sefer aynı işlemi tekrar yap ama bu sefr kaldrdıın tiki koy ve tamm de tekrar reset at bakalım sonra da media player i ac olmus olmalı.ezberden anlatyrm kusra bakma

avsarlı18

New member
Üzgünüm dediğini harfiyen yaptım ama olmadı. Microsoft'un sitesinden indirmeye çalışıyorum olmuyo. Win7 orjinal yaptım, buna rağmen, ürününüz orjinal değildir diyim, yükleme yapmıyo...sanırım sorun benim Win7 de....

HTML