Windows Şifre Öğrenme

sanane15

New member
Arkadaşlar ailem bilgisayarıma şifre koydu. :vur bu bildiğimiz windows masaüstü açılmadan önce sorulan şifre. şimdi benim acil bir şekilde bilgisayarı açmam gerekiyor.:help:ama açarken şifreyi kırmamalıyım yoksa bilgisayarımda olurum çünkü ailem anlar:mad:. şifreyi kaldırmayı biliyorum ama bana asıl olarak o şifreyi öğrenmek yada şifreyi girmeden girmek gerekiyor.:Sopa

Bu arada şu ana yine vindows xp yüklü olan bi diz üstü kullanıyorum. ve aynı ağa bağlıyız. belki bir işe yarar diye söylüyorum.:saskin

Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?:melek

muratbeyim

New member
Bence öncelikle ailenizin şifreyi neden koyduğunu düşünmelisiniz. Bu bahsettiğiniz sorunun çok kolay bir çözümü var ama... Önce derslerinizdeki başarınızı yükseltin. Aileniz zaten o şifre uygulamasını tatilde kaldıracaktır.

redhouse1

New member
şimdi eğer sistemin windows XP ise

Ctrl+Alt+2xDelete (hepsine ayna anda bas delete yi 2 kere)

eğer administor hesabına şifre koymamışlarsa direk enter a bas gir hehe

koymuşlarsa işin zor

Genel bir bilgi olsun ama Eğer ailen bir şifre koymuşsa kurallara uymalısın.

artı olarak zaten ailen bilgisayrı iyi biliyorsa bilgisayarda ne yaptığını nerelere girdiğini hangi tuşlara bastığında kadar

hepsini anlar.bu dur

sanane15

New member
yok arkadaşlar babamla bir iddaya girdik. aslında kaybetmedim ama babamın gıcıklığı kaybettim sayıldı. ve şifrelerndi yani kural bilgisayarın kaldırılmasıydı ama babam şifre koydu.

HTML