window 7 ultimate takılıyor ?

qwer28

New member
arkadaşlar bende exper karizma nrk1e laptop var ultimate yüklüyorum yükleme filan hepsi tamamlanıyor ama açılışa gelince takılıyor windows işaretinde açılış seside geliyor ama açılmıyor donanımsal hiç bir sorun yok daha 1 aylık bi pc 6gb ram 640 gb hard disk intel i5(2 nesil) işlemci var sorun nedir acaba cd de sorun yok denendi

Etica

New member
harddisk'inde sorun var sanırım donanımsal sorun yok demişsin ama bana öyle gibi geldi

S

SqooK^

Guest
sürücün belki bozuktur dvd-rom dan dolayı bir sorun verebilir. birde şöyle birşey var sen onu yazdırdığın 16x-8x-6x-4x-2x yazım hızları senın okuyucun 8x okur sen onu 8x veya katlarında yazdırmışsındır işlem yaparken eksik dosya atar sorun verir burda dvd tekrar max 4x hızda yazdır ( her zaman en düşük hız format cd ve dvdlerinde önerilir.)

terenova77

Altın Üye
Orjinal DVD değil ise yani dvd deki işletim sistemi orjinal değil ise aktif ettiğin crack programdan da kaynaklanıyor bazen.. Başıma bu şekilde bir olay geldiği için biliyorum yeniden format atıp farklı bir crack kullanınca sorun ortadan kalkmıştı..

qwer28

New member
sorunu çözdük şöyle ki format attığım cd win7 nin tüm sürümlerini içeren bi cd denedim de sorun cd de ama bnm pc kabul etmedi işte içinde win 7 pro olan bi cd yle attım oldu yardımcı olmaya çalışan herkeze teşekkürler

HTML