win7 yayım oncesı surum

black28

New member
arattım bulamadım arkadaslar konuda acmak ıstemedım ama mecbur kaldım pc de win 7 yuklu ılk cıkan ıngılızce versıyonu ultımate kurdum guncellemelerı yaptım turkce oldum netten serıla buldum orjınal oldu her sey normaldı ama son gunlerde win7 ultımate yayım oncesı surum yukleyın gıbı bısıler gelıyor 3 gun ıcersınde kapanacak ne yapmam lazım tekrar formatmı atmam ıcap edıyor yommu bır yolu

insonmania

New member
arkadasim format atmaktan baska caren yok.1 mart itibariyle deneme beta sürümlerin malesef hepsinin süresi doluyor.dolayisiyle pazartesinden itibaren makinen iki saate bir reset atmaya basliyacak ve ilerki günlerdede tamamen kullanilamaz hale gelicektir benden söylemesi.gec olmadan 7600 final sürümünü kurarsan ii edersin.kolay gelsin.

levwv

New member
http://rapidshare.com/files/297689014/Win7_Loader_1.7.1.ve.Extreme_3.117.DepoDepo.Fr.yAyAmAz.rar

eXtreme Edition 3.117 dosyasını aç orda activatör var (w7lxe.exe) onu aç ve cetificateyi tıkla.

biraz bekle büyük ihtimalle yeniden başlatmanı isteyecek. bir uyarı gelecek sana tamam de ve bilgisayarı yeniden başlat. tabi daha önce crack yüklü ise onu kaldırman gerek bunları yapmadan önce. onu da windows activatör programı var daha önce yayınlanmış bir crack. orda uninstal var. onunla yapabilirsin. daha sonra dediğim gibi yaparsın. bilgisayarını yeniden başlattıktan sonra bilgisayarım'a sağ tıkla özellikleri aç ve aşağıda orjinal yazısı çıkıyosa ve ürün kimliği 00426-OEM-8992662-00400 ise olmuştur. yada crackı tekrar aç sol altta advanced mod var ona tıkla resimdeki gibi sol üst kısım yeşil yazıyla actived ise tamamdır.

HTML