win vista ve media center soru

CaNCaNa287

New member
Ya arkadaslar ben bilgisayarcıdan Windows Vista (TR)istedim. yalnız vista sadece dvd ile yükleniyomuş. bende dvd sürücü yok. ama .boot edilerek yapılıyo die biliyorum.

benim sorum şu windows vistanın (TR) en son sürümünü (fiesta değil ve ayrıca 1.0 ve 1.5 sürümü varmış) indirebileceğim link var mı... ve ayrıca WİNDOWS MEDİA CENTER ın linkini arıyorum...

yardımcı olursanız çoooooooook mesut olcam :ter:

bide aradığım vistayı onur arkadaşımız göstermiş(teşekkürler).
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=582856&postcount=1

St.AnGeR

Document Visor..
Fiesta saten xpnin skin i die biliorm ben sadece yada düsenleme pach i tarsı bishedi..

vistanın TR si yoq en asndan ben henus görmedim.. linq olrsa qonu olaraq achılır. . :)
ama TR olacaını sannetmiorm henus Beta ashamada iqen helede..

nyse sanrm cvp werilmish..

ii 4umlar..

CaNCaNa287

New member
ya yalnız ben bilgisayarcıya sordum.dvd şeklinde var dedi, hemde TR ymiş.. ve sürümü varmış (1.5 ve 1.0)

Peki şöle bir soru sorayım. bu dvd(kurulumu) yi dvd sürücü olmadan yükleyebilirmiyiz.

Birde windows fiesta yı kullanan biri var mı?. bu sitede konu açılmış yalnız konu kapatılmış. Açık var deniliyodu...

umarım sıkıcı olmamışdır ....::~^~::.... :( ....::~^~::....

St.AnGeR

Document Visor..
ewt o bashlıqdaqi fiestadan yasıorm shu anda sana :) sorunsus qullanabilrsn.. bashlıı qapadım chünqü tartıshma chıqmasn die.. :)

fatal1ty

New member
vista ingilizce olarak seçkin korsancılarda görebilirsin :) ben şu anda bu yazıyı vistadan yazıyorum ve harbiden güzel yani ama hem ekran kartının driverını bulamadım hemde sistem düşük olduğundan xp ye göre yavaş çünkü görsellik abartılmış desem yeridir celeronsa ve ram 1 gb tan azsa kurma derim

HTML