win 7 yi kurduğumdan beri

ahmetiü

New member
arkadaşlar vistadan geçiş yapım ben 7 ye. asus f3scd200 marka nootebookum var. hani şu fn tuşları varya 7 yi kurduğumdan beri bazıları çalışmıyor. örneğin sesi kapatma kısma yada açma media player için olanlar falan çalışmıyor. ne yapmam gerek bilgisi olan varsa bi rica etsem?
ayrıca şöle bi sorun daha var yine 7 yi kullandığımdan beri ara sıra bilgisayarıma giremiyorum açılıyor gibi oluyor ama sürekli öle boş ekran kalıyo ve klasörlerimide simgesiz beyaz gösteriyor sanki delirmiş gibi oluyor o sırada makine. aynı sorun yine asusu olan ve 7 kullanan arkadaşımdada oluyor.
ÇÖZÜMÜ VARSA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.....

atılan

New member
windows 7 ye vistadan geçiş yani yükseltme yaparak geçişlerde sorun olduğunu ama aynı pc ye yükseltme değilde sıfır kurulum yapıldığında hiç bir problem olmadığını duydum. eğer sende yükseltme yaptıysan birde sufur kurulum yapmanı tavsiye ederim

BrAvE HeArT

New member
patronun asus marka f3jc(model yanlış olabilir) laptopuna sıfırdan Windows 7 kurduk. Siyah veya öle boş ekran kalma gibi sorunlar yok ama ne kadar yöntem denediysek ne kadar driver denediysek Hotkeyler çalışmıyor (Fn). Beklemekte fayda var. Windows 7 sistem gereksinimlerine sahip olan notebook ve desktop pc ler için driverlar gelecektir. Hatta biyerde okuduğuma göre şu an üzerinde çalışılıyormuş.

lucky

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
bi yerde okuduğuma göre yükseltme yapanlar bazı sorunlar yaşıyormuşlar en iyisi tekrardan sıfır kurulum yap ben daha önce beta'yı kullandım ama şimdi geçip geçmemekte kararsızım valla

aduger

New member
bende katılıyorum arkadaşların yorumlarına yükseltme yerine sıfırdan kurun ve günce vista driverını kurmanızı öneririm eğer problem devam ederse buna asus bir çözüm bulacaktır uyumlu driver cıkararak o zamana kadar ya mevcut şekilde ya da vistaya tekrar dönmenizi öneririm saygılar..

amsterdam2

New member
arkadaslar bende laptopuma kurdum win7 sorunsuz çalışıyor (asus f3 200dr) driverların bazılarını tanıdı tanımayamlarıda güncellemelerden gördü driverlarda hiç bir sorunum yok
aynen fn tuşları bende de çalışmıyordu vista driver cd sinden fn tuşu için olan proğramı yükledim şimdi hiç bir sorumun yok her şey çalışıor sizde bi öle deneyin isterseniz...

mrnightman

New member
Asus f3sc

Arkadaşım ben de win7 ye geçtim ve dediğin tüm sorunlar vista sürücülerini ve utility lerni kurduğunda gideriliyor. Hiç şüphen olmasın ASUS sitesinden modeline göre vista32 den kurulumları indir göreceksin sorun yok.

HTML