Wentto F5 vs. General Mobile DSTQ100 ((Kullananlara veya bilenlere))

okyarulu

New member
Sakın WENTTO almayın..

Hepsiburada.com : Akıllı Alışveriş : bilgisayar, elektronik, cep telefonu ve daha binlerce ürün Türkiye'nin en büyük online alışveriş merkezi Hepsiburada.com'da adlı alışveriş sitesinden 02 Şubat 2010 tarihinde Wentto marka çift hatlı telefon satın aldım.Ürünü alalı bugün tam 54 gün oldu ve bugün 3.(üçüncü)defa bozuldu.İlkinde aldıktan tam 12 gün sonra ekran bembeyaz oldu, ters döndü ve çizgiler oluştu kısacası ekran gitti. Hepsiburada.com sitesi müşteri hizmetleri beni telefonun resmi distribütörü olan Filka şirketine yönlendirdiler. Esas felaket o an başladı. Telefonu açan yok, cevap veren yok-telefon numarası: 0212 514 2707 kendiniz deneyin- .tam 22 gün tamirde kaldı telefon. gelince kutuda gönderdiğim kulaklık ve USB kablosu çıkmadı. aradım, 3.gün sonra ulaşabildim ; bu seferde benden bunlar için ekstra para talep ettiler... 2.nci arızada sol üst tuş ve ortadaki OK tuşu çalışmıyordu.Yine servise gönderdim ve yine 2 hafta serviste kaldı.Geldikten sonra tam 11 gün sonra telefon 3.defa yine bozuldu. Ekran kapanıyor, konuşmada ses gelmiyor ve ekran ters dönüyor. Müşteri hizmetlerini aradım, beni terslediler. Telefonun değişmesini talep ettim, kabul etmediler çünkü artık üretilmiyor dediler. Peki ben “ Telefonsuz ne yapacağım?” diye sordum, “Başınızın çaresine bakın” dediler. Kısacası telefonu sattıktan sonra kesinlikle ilgilenmiyorlar. Ben devamlı internetten alıveriş yaparım ama ilk defa dolandırıldığımı hissediyorum. Sakın ama sakın WENTTO marka hiçbir telefon almayın.Çok pişman olursunuz.Şu an çok pişmanım. 56 günlük telefonu yarı fiyatına bile satacağım ama benim gibi saf bulunmaz herhalde.

olimpiyat

New member
kardeş ben wentto alınca bunların başına gleceğini bildiğim için almadım alıpta bide müşteri hizmetleri garanti maranti ayağına yatmak saflık olur lafa gelince bak bi telefon aldım sizin yarı fiyatınıza hem garantiside var deyip ukalalık yapıp karşıdakini kazıklanmışl muamelesi yapmasını biliyorsunuz (lafım meclisten dışarı )
telefon ÇİN telefonu oyuncağı kanser yapan ülkenin telefonuda kanser eder dooğalşdır Uyanık türk olmamak lazım her zaman

HTML