Web Tasarımı işe ile ilgilenen arkadaşlar lütfen buyrun...

marduq

New member
Öncelikle merhabalar. Konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama öğrenmek istediğim husus şu. Ben aslında doktor olarak görev yapmaktayım, fakat ekstra bir iş yapmak istediğim için bu mesajı gönderiyorum yapmak istediğim iş ise internet üzerinden satış. Her türden her çeşit malları türkiyenin birçok tarafına göndermek istiyorum. Ancak web tasarımından malesef ki anlamıyorum. Bu yüzden sizden yardım istiyorum. İnternet sitesi ismi verme doğru mu bilmiyorum ama www.nelazimsaal.com veya www.gittigidiyor.com gibi bir site kurdurmak ve yönetmek istiyorum. Şimdi anlatmak istediğim husus şu. Bana böyle bir siteyi kurabilecek bir arkadaş gerekiyor. Ben alan adı kaydımı vs. diğer işleri halledicem o ise bana o sitenin tasarımını yapacak. Fiyat konusunda anlaşabileceğim arkadaşlarla diğer konuları paylaşacağım. Bütün görüşmeler hazır. Reklam kampanyaları için dostlarımla konuştum ama bana acil olarak bir site lazım. Acil derken tabi ki hemen yarın değil. Ancak bana sitenin tasarımını üstlenecek arkadaşın bir gün vermesi lazım. Mail adresimi vermek istiyorum. "mail adresi paylaşmak yasak"

masCot14

New member
arkadasım en once php asp ogrenmek gerek eger daha kullanıslı bir site olsun dikkat ceksın istiyorsan php xml flash karısımı oneririm bn Flasherim xml ve php ustunde calısorum tavbsie ederim en once flash cs3 u Kur Ve Bilgi edinmeye basLa

FoReX

New member
Örnek verdiğin siteler gibi tamamen kendine ait site kodlatmak istersen bu iş biraz tuzluya gelir sana. hemde sitenin yazıllması en az 3-4 ay sürer.. Tabi istediklerine göre belki de 6 ay.

Yada hazır yapılmış e-ticaret siteleri alıp kurup kullanmayı deneyebilirsin. onlarda yıllık olarak kiraya veriyorlar yazılımlarını. Yıllık olarak en ucuz 400 lira ile 1500 lira arasında değişiyor kira bedelleri.

herkezim

New member
senin istediğin tarzda bir site gerçekten senin ekonomik anlamda dara sokar. eğer öyle bir site istersen de bu yıllık değil sanırım. aylık ödeme şeklinde gerçekleşir. çünkü site de her an herşey değişecek ve bunu kontrol eden sürekli birileri olacak. site tutar ve sana kazandırmaya başlarsa tamam karşılarsın giderlerini. ama ozamana kadar çoooook işin olucak. senin en az bir sene sürekli para kaybetmen gerekir. yada arkadaşların dediği gibi tuzlu bi para harcayıp iyi reklamlar vericeksin. tahminime göre senin istediğin iş profesyonellerin işi ve bunu tek bir profesyonelde gerçekleştiremez. bence ya iyi araştırım bu konuyla ilgilenen firmalar bulucaksınız yada ilanlar verip onların sizi bulmasını bekliceksiniz. size kolay gelsin....

HakanGDC

New member
Hem reklam yapıyon hemde sitende trojan var. bilerek yapıyorsan ne diyim artık ben sana.. mod arkadaşlar bi ilgileniversin..
Trojan neresinde var sitenin ? Böyle saçmalıklar yapmayın kimsenin ekmeğine taş koymayın..
zira adamlara whois cekip bakarsan hangi siteleri yapmışlar bi görürsün ve bu siteleri yapan adamın trojan dagıtmadıgını anlayabilirsin az biraz beyin ve ufak bir arastirma...

sigurd

New member
o söyledigin satış siteleri kişisel değil benim bildiğim.. şirket bazında yönetiliyor yani adamların ar-ge reklam o tarz alt yapıları var hemde sermayeleri oldukça iyi-ki birde güvenirlikte en önemlisi...yani sadece benim olsun site, işleteyim düşüncesini gerçekleştirmek çok zor

HTML