web sitesi yardım

SLE7EN

New member
merhabalar çalıştığım şirkete web sayfası yapmayı düşünüyorum bu konuda hiç bi bilgim yok reklamcılık okuyan bir arkadaşla sıfırdan bir site kurmak için ne gerekir iyi kötü sayfa hazırlaya biliriz ondan sonrasını adım adım gösterecek arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.Hackhell dostlarını seçmemin nedeni güvenilirlik tavsiyelerinizi ve ne kadara mal olacağını söylerseniz sevinirim şimdiden sağ olun.

EL_RuH@

New member
önce domain alman lazım mesala isimtescilden olabilir + host ta lazım sıfırdan başlıyorsan mutlaka bir bilenden yardım alman gerekir ... veya webtasarım dersleri diye arat internetten bulursun

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Merhaba, domain ve hosting ihtiyacını uygun fiyatlara karşılayabilirim. İstediğin scpriti ücretsiz kurulum yapıyoruz; vbulletin, joomla, worldpress vs... Diğer sorunlarında da desteğimizin üstünden esirgemeyeceğimizin teminatını verebilirim.

ZamanBil

New member
Anladığım kadarıyla kendiniz birşeyler yapmak istiyorsunuz, reklamcı arkadaşının büyük ihtimalle grafikerliği mevcuttur. Photoshop kullanabiliyor ise; tavsiyem "Photoshop ve İmageReady" olacaktır. Bu şekilde çok güzel şekil ve tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. Ardından ise, bunu bir program ile düzenlersiniz. Masraf olarak tasarımı kendiniz yapacaksınız. Şirketlerde genelde trafik önemlidir* Buna dikkat etmeniz gerektiğini belirtirim. Giren çıkan kişiler büyük ihtimalle yoğun olacaktır. Alan için; pek birşey söylemek mümkün değil aslında. Fakat; çok büyük bir site düşünmüyorsanız eğer; tavsiyem 100MB - 250MB gibi bir alan tercih etmenizdir. + bir adet alanadi com / net şeklinde bir domain almanız. Tabi eğer isterseniz biraz daha farklı bir tercih edip, firma sitesi olduğundan dolayı com.tr uzanatılı bir alan adına sahip olabilirsiniz. Ücret aldığınız firmaya göre değişecektir. Piyasa serbest fakat; kimi şirketler fiyatlarını olağan üstü bir şekilde yüksek tutmaktadır. Kimileri ise; daha düşük maliyetlerde bu işi yapmaktadır. Alan adı fiyatları tartışılmaz tabikide. Standarttır her yerde. Detaylı bilgi için; profilimden MSN / E-mail adresime ulaşabilirsiniz.

// Hayırlı Günler Dileklerimle.

wiLd styLe

New member
Şirket için Joomla öneririm , 10 tl ye kurabilirim isterseniz . ama hos ve domain iniz yoksa FaLCoN_TiGeR ile iletişime geçin , host ve domain i ondan alırsın kurulumuda o yapar ;)

cz5

New member
sayfalarını haırlıyacan ftp ile filezilla olabilir sunucuna atacan bu kadar

wiLd styLe

New member
Arkadaşın

Bilgisi yok
Host - domain yok

şöyle dosyaları ftp e filezilla ile at diyerek yardımcı olamazsın :)

HTML