web sayfası yaptırmak istiyorum ücretli

rapana

New member
arkadaşlar profesyonel bir web sayfası yaptırmak istiyorum asp veya php olabilir izmir ve cevresinden bu işi üstlenecek ve gerçekten profesyonel olarak site hazırlayan tasarımcı arkadaş arıyorum.msn adresim .......

{Üstat}

New member
msn mi ekle sana torbali dan bir arkadaşa yönlendireyim

axl

New member
djmusti' Alıntı:
kardes 25 ytl yapariz ustelik com ve 50 mail veriyom ilgilenirsen msn [email protected]

birader sen iyimisin yoksa renginmi solmuş

nasıl oluyorda 25 ytl ye hem tasarım hem 50 mail hem isim tescil hem hosting....

en son ne zaman doktora gittin sen

2500 ytl desen biraz anlarım ama o da değil:mad: :Sopa :eek: :sigara:

206

New member
gerçekten profesyonel biri forumlardan müşteri aramaz herhalde, git adam gibi araştır kazıklanma yada paranla rezil olma derim :D

heratles_x

New member
arkadaşım herşey dahil professional web tasarımı yapıyoz hem ucuz hem hızlı
e-posta adresimiz: .....
msn : ..... (erkan sarıgöz)

bunlarla konuşursan bunlar sana yardımcı olur selametle...

korti

New member
yardım etmeye çalışırım izmir balçovadayım msn adresim .... msnde detaylı konuşuruz saygılar

Turkrap

New member
Ben profesyonel web tasarım yapıorum ama Forumlardan Müşteri arayacak kadar düşmedim kardeş :) Bence daha düzgün bir yol bulsan yi edersin :) Ketenpereye Gelmeyesin dikkat ortalıkta benden senden uyanık adamlar var ona göre :)

imp_mitnick

New member
kardeş forumlarda da arayabilirsin ama bence forumlardan önce piyasayı bi dolaşın derim ;)

25 YTL ye bu işi yaparım diyen arkadaşın dikkatine ! aşağıdakiler sana:

yahu ne kadar profesyonel yapıyorsun merak ettim bu kadar ayak altında bir fiyata...

gözünüzü sevim düşürmeyim şu işin ciddiyetini
bu iş 2-3 template düzenlenip ya da şurdan burdan alınan kodlarla olacak bi iş değildir.

adam gibi ekibinizi kurar yaparsınız. elin adamı almanyada 4000-5000 € ya normal bir site yaparken, ülkemizde 3-5 kuruş cebime girsin de nasıl girerse girsin mantığıyla yapan insanlar var ve bunlardan OLMAYALIM...

Her işin bir prestiji vardır. Lütfen saygı gösterin ve piyasa fiyatları altanda iş yaparak rant elde etmeye çalışmayın kaybeden yine bizim ülkemiz olacaktır bu mantıkla giderseniz !

dream2006

New member
Bu iş bizim işimiz.Profesyonel web tasarımı yapılır.
referanslar siteadresi vermek yasa adresinde mevcut.isteyen girip bakar.
İrtibat için İslam KUTLUAY

KeRti

Forum Kertenkelesi
arkadasım eger istersen pm at ordan irtibata geç.sana bi kaç tane de yaptıgımız siteleri de gösterebiliriz.bizde izmirliyiz.ve zaten yaptıgımız siteyi gördügünde bn bu siteyi biliyorum diyeceksin...eger ilgilenirsen pm at.msn adresi vermek yasak cünkü.ordan irtibata gecelim...

Uzunefe

Altın Üye
konuyu veren arkadaş , burada msn vermekten başka ne yapabilir ki ??? pm atmak için de belli mesaj sayısına ulaşması gerekir...

digimanyak

New member
arkdaşım işin tam ayrıntılarını yazarsan herkes sana yardımcı olmaya çalışacaktırrr. mesela ben... ne işin ne olacağını da söleee... yardımcı olurumm.... ama izmir ve yakınlarından değilimm... zaten internet uzakları yakın ediyor... istersen grşlim...

HTML