Wallpaper & Grafik bölümüne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cansiz

New member
Arkadaşlar hepinizinde bildiği gibi wallpaper bölümü boş kaldı ve de ben orada bayağı zaman harcıyorum squ arkadaşımızın yanında görev yapmak isterdim ama o bölümü bıraktığı için bende oraya asistan mod olarak başlamak istiorum ve de squ sana ayıp olmazsa tabikide seninde onayını almak isterim sende vakitlerini harcadın o kadar!!:)
Bende sitede kendimi göstermek ve siteye katkım olmasını isterim ve de ilgilendiğim konulardan biri olan wallpaper bölümüne talibim:)
ilginiz için saolun benim sitede kusurumu gören yoktur warsada bildirmesini isterim!!:ter: :ter:
yorumlarınızı bekliorum!!! + veya -

Ben sitede bir işe yaramak istiorum!!!Kendimi göstermek istiorum sitenin yükünü bende kaldırıp yükünüzü hafifletmek istiorum!Sitede ii yerlere gelmek istiorum!!
tek isteğim sitede benimde emeğimin geçmesi!!

KaRma' Alıntı:
YanLı$ Saymadıysam 3 tane payLa$ımın var WaLpaper grafik ßöLümünde.. geneLde DeLphi visuaL basic ßöLümünde payLa$ımLarın orayada ßa$vuru yapmı$sın fakat onayLanmamı$.. WaLpaper ßöLümüne yorum oLarak sadece katıLmı$sın sanırım.. Orayı yönetmeyi hakedecek pek çaLı$kanlığını göremedim inceLemeLerime göre.. üzgünüm -1 ..
CHI€F' Alıntı:
3 konuyla zor beah

Tıkla!

react

Admin
Süper Moderatör
Ünlem işaretlerini kullanmaktan vazgeçersen
Yönetici olabilirsin
herkesin kusurları vardır

edit:

bölüme sağlamış oldugun katkı da bence yeterli değil
bölüm çerçevesinde üyelerin beğenisini kazanabilecek
paylaşımlarda bulunmalısın

görüşüm olumsuz

E

elmomaclroy

Guest
Walla Kardeş Pay. Larinini Pek Takip Edemiom Ama Gordugum Kadari Ile Bu Işi Yapacak Kadar Iyisin

+1903

Moderatör
Moderatör
YanLı$ Saymadıysam 3 tane payLa$ımın var WaLpaper grafik ßöLümünde.. geneLde DeLphi visuaL basic ßöLümünde payLa$ımLarın orayada ßa$vuru yapmı$sın fakat onayLanmamı$.. WaLpaper ßöLümüne yorum oLarak sadece katıLmı$sın sanırım.. Orayı yönetmeyi hakedecek pek çaLı$kanlığını göremedim inceLemeLerime göre.. üzgünüm -1 ..

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Arkadaşlar şimdi bölümün modu yok kımse istemeden ben isteyim gibi bi düşünceyle umarım adaylık koymuyorsunuz.
Böyle düşünmemin sebebi oraya bi paylasımın olmadan mod adaylıgını koyabılmen.
Öncelikle bölümde kendını göstermelisin.Ben - yada + vermıycem ama
olabilecegınıde sanmıyorum üzgünüm

crazyquake

.::®crazy™::.
Eğer oraya bir mod lazımsa bence denemesine değer...

İstekli oluşu ve cesaretinden dolayı + 1 ...

Karar yönetimin hayırlısı olsun..

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Cansız Daha çok erken ama Senin Yapabileceğini Düşünüoyorum O yüzden +1....

Cansiz

New member
Ben sitede bir işe yaramak istiorum!!!Kendimi göstermek istiorum sitenin yükünü bende kaldırıp yükünüzü hafifletmek istiorum!Sitede ii yerlere gelmek istiorum!!
tek isteğim sitede benimde emeğimin geçmesi!!

DeRSaaDeT

Islambol
3 konu çok az baba ama orayada mod lazım kararsızım bilmiyorum şimdilik +1-1=0

edit:3 konusu yoq 10 konusu var arkadaşlar oraya bi mod lazım ve bence + herkese iyi forumlar ;)

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
a. mod olan herkes modluga yükselcek diye bişey yok o yuzden asistan olarak bi sure denenebilir. bu sansı hakedicek birisi, sonra duruma bakılır.

konum olsun diyede konu acmasındansa 3 tane acsın adam gibi acsın önemli olan budur bence.

ben + 1 (bir) veriyorum

Zeytin

Zeytin&Limon
Samimiyetinden şüphem yok ama biraz daha zamana ihtiyacın var sanki :eek: bu sekilde devam edersen sanırm 1 aya kalmaz oranın tek varisi olabilirsin.. suanlık yorumsuz ama ilerisi için sorarsan +1

(bazen insanlar direk olumsuz dediklerimizde kızıyorlar ve bölümleri ile ilgilenmekten vazgeçiyorlar bi nevi test yani umarım başarılı olursun)
bir not daha : aynı şeyleri bende yaşadım 3 başlık açtım şuana kadar 2si hep olumsuzdu ama yılmadım çalıştım unutma haketmeden kimseye bişey verilmiyor :p
seni aramızda görmek cok isterim..

amod yapılabılır belkı sitede tanınan bir arkadaşımız ve birşeyler vermek istedıgını söylüyor samıyetine güvenılıyorsa a.mod olabılır bence!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML