w810i'nin sesini nasıl yükseltebiliriz acil yardım

Hacker-22

Atam izindeyiz!
:saskin biraz aciklarsan yardimci olabiliriz belki normalinde W serisi cok güzel ses verir ama...

OoguzZ

New member
w810i den diyer w serilerinden daha az ses çıkıyoo bunun programı varmıdır kardeş

Hacker-22

Atam izindeyiz!
hyr cünkü symbian olmadigindn pek program kurup kaldiramiyosun öbür türlü java programda performansin cok artiracagini sanmiyorum, arkadaslarda w810 var baya güzel ve güclü ses cikariyo onlarda yüklü programdan aciyo. telefona yüklemeden bi müzik isleme programiyla denemeni tavsiye ederim bazen ise yarayabiliyo kaliteyi artirdigin zaman daha güclü ses cikabiliyo

by_PeRFeCT

New member
walkmanden bi müzik ac kucult ve zil sesinden o muziii bulup zil sesi yap sora zil sesi sewiyesine gelip orda7-8 yap sora hc bsıye dokunma ıkı kat fasla cıkar proram deıl kendınden ha bıde o sewiye sırasında walkman kapama aynı anda o kadar ses ckıo bıde kulaklık jak gırrısinden de ıstedıııın ses sıstemnı balayablrsın kolay gelsın

necii

New member
Dostum ses konusunda yapman gereken ilk çıkan walkman serilerinin yazılımını yüklemen ben eski seri w810i aldım harika sesi vardı normal sony kulaklıkla diskman kalitesinde ses verirken ben update ettim sitesinden ve yeni yazılık yükledim bu yeni yazılım sesi SRS gibi dağıtıyor güzel veriyor ama çok çıkmıyor gain ayarları kısılmış gibi müdahale edemiyorsun , servise götürdüm salak gibi yapamadılar ilk versiyon dedim aptal herifler test edildi sorun yok die geri verdiler ... ilk yazılımı bulman lazım ...

zembil

New member
arkadaşlar walkman telefon demek sesi çok çıkan telefon demek deildir.walkman telefon megabass özelliği olan kapalı konumdayken müzik çalabilen telefondur sesn ses istiyorsan w810i de ses bulamazsın tavsiyem w800i dir.sesi w 810i nin 1,5 katı fazladır...saygılar

HateOFKing

New member
Acustikleri var ondan sonra şarkı edit olayları var uzun hikaye araştırma kapsamına al bu konuları bulursun

yerdal32

New member
arkadaşım onun walkman serisi olmasının sebebi kulaklık takınca bas özelliğinin vuku bulmasıdır...
ayrıca walkman bölümünden müzik aç,müzik çalarken seçim tuşuna bas orada ekolayzır seçeneği çıkar oraya basınca da manuel diye bir bölüm çıkar...işte o manueli yükselterek sesi de yükseltebilirsin ama tavsiyem mega bass seçeneğini tıklayarak kulaklıktan dinlemendir...
işte o zaman yüksek ses çıkar...hadi kolay gelsin...

ekremasi

New member
arkadasım onun sesı zaten guzel fakat eskı versıyonların sessı yenı versıyonlara gore bıraz daha fazlaymıs eskı versıyonu yuklersen kalıte -lı bır ses elde edebılırsın ok.

HTML