W.l.messenger 9,0 Da Hotmail Açma Sorunu

atılan

New member
iyi günler arkadaşlar ben windows live messengerin son sürümü 9 u resmi sitesinden indirip kurdum iki aydır normal calışıyordu son bir haftadır sag ust köşedeki maıl butonuna bastıgımda ispanyolca hot mail sitesi ve birliktede üzerinde entrar no hotmaıl yazılı pencere acılıyor vede en son hotmaılı kullanan kısının adresı yazılı olarak açılıyor kendı adresını ve şifreni yazıp girersen ancak hotmail sayfama girebiliyorum. bu beni huzursuz ediyor bir kaç kez kaldırıp yeniden kurdum isede sonuç aynı yardım edeceklere şimdiden teşekkürlerimi sunarım işletim sistemim windows xpsp3 nayrıca norton internet secutry 2008 i kullanıyorum

Dean Winchester

SupernaturaL
bndede ayni problem var ya he mozillayla acio bn internet explorer la acmasini istiom vista yuklu bide kaspersky ant virüs var
ispanyolca hotmailin acilio sayfasi
yardimci olursaniz sevinirim bnde....

serhat05

New member
bede dün akşam yükledim ispanyolca hotmail bendede açılıo yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekürler.(alıntı) başlat-ayarlar-dntim masası-internet seçenekleri-prgramlar-eposta-windowvs live mail dedik ama değişen hiç bi şey yok

atılan

New member
akşam msn mi açtıgımda sürüm güncellemesi var dedi yükledim ama durum yine aynı değişiklik yok ispanyolcaya devam

atılan

New member
arkadaşlar msn yi açın araçlar kısmına tıklayın en altta seçenekler çıkacak tıklayın acılan pencerenin sol tarafında güvenlik yazısını tıklayın sayfanın şekli değişti sağ üstte güvenlik yazısının altındaki kutuyu işaretlaeyip alttan onaylayıp çıkın bundan sonra bir bildiri alacaksınız internetee birinci adresiniz olsun gibi ben işaretlemeden hayır deyip çıktım bundan sonra live hotmail çalışmaya başladı ve epey bir müddet hotmailden bilgileri aldı yani bu şekilde msn nin sağ üstteki hotmail kutusuna tıkladığımda karşıma bu sinir bozucu entrar ispanyolcası çıkmıyor hotmaile bağlamıyor ve live maile bağlıyor oradan e maillerime giriyorum ilgilenenlere duyurulur iyi günler

arkadaşlar bir bilgisayarda bir kullanıcıya müsade edyor diğerleri aynı yine aynı kaldı bir açıyor bir açmıyor vazgeçtim en iyisi 8,5 geri döncem

mesutwolf

New member
Ya zaten bu msn baslı basına sacma sapan bi yazılımmış surumleri yeniledikce eskiyi arar olduk ne alak ispanyolca mail ya anlam veremedim iyice cıgrıgından cıkmıs bunlar napıcaklarını sasırmıslar 8.5 en guzeliydi ama malesef istesekte istemesekte buna gecicez aslında protesto edip herkes yahoo kullansa fena olmazdı.

Fak3!

New member
evet aynı şey bendede var..ama hacker işi değildir..
sunucu değiştirilmesi biliyorsunuz @hotmail.com yakında kapancak alımları başka örn:mad:wcn gibi olcak yeniler..sunucu değiştirilmesi diye düşünüyorum zaten girşi ispanyolca sonra türkçe

Climanjaro

New member
bu sorunu ilk kurduğumdan beri düzeltmeye çalışıyorum ama bir türlü düzelmiyor.
8.5 kullanıyorum. mutluyum...

HTML