W 7 Hosgeldiniz Ekranında Cok bekliyor !!!

Boldx

New member
w 7 ultimate 64 bit 7600 yapı kullanıyorum . w 7 baslarken hosgeldiniz ekranında cok bekliyor . 2 bilgisayarıma kurdugum günden beri öylee bilgisayar 2 çekirdek 2 gb ram vardır .normal bekleme süresi ne kadar ??

Boschwer

M€SHGUL
normal süre isletim sistemiyle boot edilem tüm baslangicdaki programlara varsa güvenlik duvari antivirüs,veya istersen hemen baslat calistir'a
>msconfig>yönetici<ok>baslangic> burada istedigin programin üzerine yandaki isaretli kutu olmayacak sekilde ayrica boot süresini 3 saniyeye indirebilirsin..
unutmadan maden iki cekiRdekli prozessor kullaniyorsun burdan gelismislerden cekirdek sayisini 2 veya Uygun olani,,isaretleyip yükselt
burada önemli donanim ve boot yapan display driverler disindakiler !!Hatta oradan cikdikdan sonra kayit defterinden baslat calistir>regedit.exe<yönetici>OK

not> burada sorumuluk sana aitttir, bilmiyorsan karistirmani önermem.
HKEY_CURRENT_USER / Control Panel / Desktop / MenuShowDelay degeri (0) yap
resim ICIN tikla

silver0021

New member
bende ondan yakınıyorum desem.. vista süperdi ya :S uçak gibi açılıp kapanıodu aslında..

win7 de bu durum daha iyi denildi.. daha hızlı açılıo wowww süper müthiş dendi vistadan 5 kat daha yawaş açılıp kapanmaya başladı..

bRayN_adaM

New member
bende şuan win 7 kurulu xp den hızlı acılıp kapanıyo gayet memnunum.Sen bi regedit ayarlarına eL at.Bide başlangicta calıstırdıgın programları ne kadar az tutarsan o kadar iyidir :)

ylcntrs

New member
msconfig komutu ıle gereksız programları ılk anda calısmasını engellersen daha da hızlanacaktır dostum....

HTML