Wİndows Xp

okankaya

New member
ARKADAŞLAR YİNE BEN YA BENİM PC NİN AÇMA DÜĞMESİNE BASIYOM AÇILIYO WİNDOWS YAZISI ÇIKIYO VE ARDINDAN MAVİ EKRAN GÖZÜKÜYO BİŞİLER YAZIYO VE KAPANIYO NASIL DÜZELTE BİLİRİM Bİ SÖLERSENİZ BENİM PC AMMA SORUNLU KIRIP ATICAM EN SONUNDA:vur:melek

metinvarna

New member
arkadasim,format at, eger formattan sonrada duzelmesse yada window u kurarken hata verirse buyukihtimal RAm hatasidir, ramin bozulmustur, benim de basima geldi, baskasindan ayni ozellikte bi ram alip dene ,

burak_11

New member
eğer mavi ekransa (durdur hatası ise ) donanım sorunudur genellikle ram sorunu olunca verir o hatayı format çekmekle düzelmiyor aynı sorunu bende yaşamıştım

tisen

New member
xp açılışında hata var xp cd si ile kurtarma yapabilirsin yada kesin olanı format ....

kandan

New member
Mavi ekran çok kısa görünüp yeniden reset atıyorsa format atıcaksın. Formatlada bir iki gün idare eder sonra yeniden aynı sorun oluşursa sorunun harddiskte bence.

eemrah1

New member
remle falan alakası yok remden olsa hıc acılmaz en son yukledıgın program neyse windowsu bozmus bılsayar acılırken f8 bas guvenlı modda başlat sistem geri yuklemyı calıstır buyuk ıhtimal sorun kalkar ortadan kalkmazsa bılgılerını al format at en fazla 20 dk suruyo zaten hadı kolay gele

seksiseyta

New member
Mavi ekran sorunu Windows yazısı geliyor ve pc kapanıp yeniden açılıyorsa sorun ya işletim sistemindedir ya HDD dir.İlk önce format at bilgisayarını ve yeniden Windows işletim sistemini kur.Bir hafta içerisinde aynı sorunla karşılaşıyorsan HDD yazılım programı olan Maxblast la HDD ni sıfırla ( Maxblast forumda mevcuttur ) eğer HDD de yazılımsal hata varsa Maxblast düzeltecektir.Sonra Windowsunu tekrardan kurarsın

HTML