Vistayla ilgili bir sorum var

hobbaa

New member
arkadaşlar geçen gün windows vista ultimate yi bilgisayarıma yüklettim bilgisayarcı otomatik güncelleme yapma dedi yakalanabilirmişim bu güncellemeleri apmak için ne yapabilirim? teşekkürler :eek:ha

erturk88

New member
eğer verilen cracklardan birini kullandıysan güncelleştirmeleri alabilirsin..bir problem olmaz ben de ultimate kullanıyorum ve çok rahat güncelleştirmeleri alıyorum

serseri1i

Banned
bu bilgisayarcılarda ne çok şey bilioki hepside beş para etmez boş şeyler söyledikleri. microsoft yakalamak istedikten sonra her halukarda yakalar ki. aç güncellemelerini indir kur kardeşim zaten serial doğrtuysa güncellemeleri yapabilirsin değilse kurmana müsade ertmez. bu boş laflara kanmayın

silver021

New member
serseri1i' Alıntı:
bu bilgisayarcılarda ne çok şey bilioki hepside beş para etmez boş şeyler söyledikleri. microsoft yakalamak istedikten sonra her halukarda yakalar ki. aç güncellemelerini indir kur kardeşim zaten serial doğrtuysa güncellemeleri yapabilirsin değilse kurmana müsade ertmez.
aynen ya katılıyorum kesinlikle bööle bişey yapamazlar bu boş söylentiler mahlle karıları gibi herkez söylemeye başladı aç yükle kardeşim bişey olursada sorumlusu benim

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Memlekette isteyen istediği dükkanı açabildiği için hangi dönem ne popülerse o dükkanı açıyolar. Dünkü Vcd Marketler Teknik Servis oldu =)

serseri1i

Banned
HoCuSPoCuS' Alıntı:
Memlekette isteyen istediği dükkanı açabildiği için hangi dönem ne popülerse o dükkanı açıyolar. Dünkü Vcd Marketler Teknik Servis oldu =)
buyur kardeş cevapların en babası burda. tek kelimeyle mükkemel bi cvp olmuş ağzına eline sağlık. işi bilende yapıoo bilmeyende. her önüne gelende her şeyi söylüo. doğru veya yanlış inanda var inanmayanda. bence bu tür işleri bu işin uzamnları yapsa herşey daha güzel olacak ama ne yaparsın işte burası türkiye. msn oturumunu açmayı bilmeyenler cafe işletmecisi oluyorsa pc dende anlamayan teknik servisi olabiliyor

HTML