Vista'yı Et-Kin-Leş-Ti-Re-Mi-Yor-UmMm

eribitizki

New member
Ya arkadaşlar o kadar yazdım, kimse cevap vermiyor. (Bilgisayarım: LG X110, İşlemci: INTEL)

Hard Diski tamamen sıfırladım. Temiz bir hard diske Vista Home Basic'i kurdum. Hemen ardından hiçbir işlem yapmadan Service Pack 1'i kurdum. Ardından ''Crack'' işlemleri için programı açtım ve bilgisayarımın markası listede olmadığı için ''No Logo''ya bastım. Birkaç saniye sonra uyarı verdi ve bilgisayarı yeniden başlattım. Bilgisayar'ı sağ tıklayıp özelliklerden baktım: Hâlâ 29 gün etkinleştirme süresi olduğunu gösteriyor. (Bu işlemlerin tıpatıp aynısını masaüstü bilgisayarımda uyguladım ve Vista'yı etkinleştirebildim.)

Şimdi aranızdan bir dahi bana n'apmam gerektiğini söyleyebilir mi?

Kimse cevap vermeyecek mi? Ben bu sitede kendi kendime konuşur oldum. Bin yere, bin defa, bin şey yazdım ama cevap veren yok. Benim sorunum ilahi bir sorun mu ki çözümü yok? Bilen arkadaşlardan rica ediyorum, şu sorunuma bir göz atsınlar. xS

eribitizki

New member
birkaç tane daha crack denesene kardeş tek crackla olmuyor bu işler bendede aynısı oldu
Mesela hangi crackler?
Bilgisayara format ata ata bir hal oldum. Şu anda baştan format çekilmiş ve hiçbir crack denenmemiş halde. Bilgisayara da hiçbir şey yüklemedim, interneye dahi bağlamadım. Yeniden format çekmemek için etkili bir crack istiyorum.

munib

New member
açılışta tuhaf tuhaf yazılar çıkıyor mu bu crackte?
senin sorunun şöyle galiba açılışta syah ekran kalıyorsa ramlar bir kaçtane ise birini çıkar işlemi yapnıca tekrar tak bazen ramlardan dolayı oluyor sendeki sorun oluyorsa ben devamlı bununla yapıyorum her formatta hiç sorun olmuoyor.benim eski makınada oluyordu ramlar farklı imiş biri 667 diğeri 533 uyum salamıyordu del hatası veriyordu şimdi ise hep bununla hallettım

HTML