vistada radeon 9250 sürücü sorunu

baask

New member
arkadaşlar ben vista ultimate kullanıyorum. ekran akrtım ati radeon 9250 256 mb'tır. ben bu vistada bir türlü doğru dürüst sürücüsünü yükleyemedim. vista sürücüsünü de aldım kendi sitesinden ama olmuyor.

ayrıca bu yüzden ultimate'in bir çok özelliğinden faydalanamıyorum. bana vidyo kartı en düşük gereksinimleri karşılamıyor diyor. oysa ki sürücülerini de yükledimiğimi sanıyorum.

ve aero özelliğini de sırf bu yüzden çalıştıramıyorum. neler yapmam lazım? sisteme nasıl tanıtabilirim sürücümü? yardımcı olursanız sevinirim.

bilgisayarımın özellikleri:

AMD Athlon 64 Procressor 3000+
256 mb Ati Radeon 9250
1 gb Ram

başka bir şey lazım mı bilmiyorum, neler yapacağımı bilmiyorum.

baask

New member
arkadaşlar yok mu bir yardım edecek? kimse cevap vermemiş, bir yardım edin lütfen :( arkadaşlar neden kimse bir şey demiyor? bari bilmiyoruz deyin de bitsin bu iş yaa. ayıp ama, bakın günlerdir bu konu burda. gereksizse silin, bir cevap yazın en azından sorunuma yönelik

karakurt95

New member
arkadaşım aynı sorun bendede var bende sana cevap yazsınlarda bende ögreneyim dedim sistem aynı senin gibi ultimate kullanamıyorum şuan wista home 32 bit kullanıyorum bir sorun yok ama 64 bit ultimate kullansam daha iyi olur

baask

New member
dostum, vista home basic mi yoksa premium mu? ayrıca bunlarda sürücüyü tanıtabildin mi?

biili

New member
ben vista home basic 32 bit kullanıyorum her hangı bir sürücüyü bu güne kadar yüklememezlık yapmadı ama cd de bir cok sürücü programı var dogru olanı bulmanız lazım. yardım olacagım bir konu varsa memnun olurum yardım etmekten. iyi calısmalar

baask

New member
dostum dediğim gibi, vista ultimate 32 bit ati radeon 9250'nin vista 32 bit için olan sürücüsünü tanımıyor ve yüklemiyor. sürücü yüklenirken de yükleniyormuş gibi görünüyor ve bu 1 dk bile sürmüyor sonra işlem tamamlandı diyor ama sürücü vistanın ati radeon 9250 için olan 2006 sürüm sürücüsü. ne yaptım ettimse sürücüyü doğru şekilde yükleyemedim ve ne yapacağımı da bilmiyorum. sizlerden başka da cevap yazan yok, sanırım BİLEN biri yok veya kimse bu mevzuyu pek sallamıyor :(

tremlek

New member
Yapmayın Arkadaşlar bendede aynı sorun war.vista ultimate kullanıyorum ama olmuyor nereya baktıysam nafile ne olur yardımcı olursanız seviniriz

bilgisayarımın özellikleri:

AMD Athlon 64 Procressor 3000+
256 mb Ati Radeon 9250
1 gb Ram

ewet Hemde bayabi Kasıyo aero filan hiçbiri çalışmıo nanayı yedik

HTML