vista yardım!!

U_zak_Lar

New member
vistanın sürüm ü 6.0.5384.4 bu . buna aktivisyon gerekli yükleyemiyorum bi numara vermişlerdi o da olmadı lütfen yardım..

Boschwer

M€SHGUL
Baslat Calistir >> cscript \windows\system32\slmgr.vbs –dli <<OK isaretleri haric
cscript \windows\system32\slmgr.vbs –dlv

CIKAN sonucu BURAYA YAZ !!! CÖZÜM BULMAYA calisalim:: V€YA HATA KODU alabiliyorsan buraya yazarsan ? LISANSLI BIR SÜRÜM mü D€TAYLI bilgi veremiyorsan
iNDiR>> http://www.hackhell.com/showthread.php?t=411925
kolay gelsin

U_zak_Lar

New member
ben bunu rapid le uğraşmayayım diye torrent den indirmişdim bu adresi veren şahsın verdiği key uymuyo.. nero imajda açtım henüz dvd alıp kopyalama şansım olmadı masa üstünden yüklemeye çalıştım ve kafadan şifre istedi yani henüz hata kodu ile karşılaşma şansım olmadı... rapid üyeliğim yok tek link modifiye edilmemiş bi vista adresi verseniz de çok makbul geçer...

Boschwer

M&#8364;SHGUL
öncelikle kurdugunzu düsünerek paylasmisdim bu baglamda OLAYI görmeden MADEM ÖYLE baska linklerin oldugunu ilac bazinda ve belki calistirabileceklerine aktif olmasina sahit olabilirdiniz eger yüklemis olup da aktiflestirme esnasinda hemfikirsek konu basligi olara KI KURARKEN keyGIRMEK ZORUNDA DEGILSINIZ aktiflestirmeyi sonraya birakma tercihiniz olmaliydi gibi saniyorum,Modifiye? ILGI alaniniza GIRmedigini saniyor IYI FORUMLAR Diliyorum YAPACAGIM birsey yok maalesef arayan HACKHELL .com DA hersey BULUR ;)))

HTML