vista yükleyecem, YARDIM..

extraEXTRA

New member
arkadaşlar vista yükleyecem, crack yaptıktan sonra güvenle güncelleme yapabilir miyim? ve ayrıca ultimate için bir crack (activasyon) önerebilir misiniz?

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

abcas

New member
forumda ara baya bi verildi, hevesini kırmak gibi olmasın ben olsam vista yuklemezdim, makinayı yavaslatmaktan baska işe yaradıgı yok

extraEXTRA

New member
önerin için teşekkürler abcas. fakat benim asıl öğrenmek istediğim, vista yükledikten sonra ve crack yaptıktan sonra güvenle güncelleme yapabilir miyim? bunu şu andaki aktivasyon crack'lerinden hangileri ile daha güvenli yapabilirim?

lütfen cevap verin arkadaşlar, çünkü en geç bu akşam yüklemem lazım. ondan sonra internetimi kapatacam.

beco52

New member
Vista yine kırıldı, olay tarihe geçti!

:bow
Bir hacker grubu Vista'yı kırmayı başardı. Olay tarihin en başarılı crack işlemi olarak gösteriliyor

19 Mayıs 2007 Cumartesi 04:22

Bill Gates bir kaç gün önce, WinHEC 2007 konferansında, Vista satışlarının iyi gittiğini ve 100 günde yaklaşık 40 milyon lisanslı Vista satıldığını katılımcılarla paylaşmıştı. Bu haberin üstünden çok geçmeden bir hacker grubunun Windows Vista'yı tamamen kırdığı ve yeni yöntemin bir önceki kırma işleminden çok daha üstün olduğu gündeme bomba gibi düştü.

Daha önce sitemizden de duyurduğumuz üzere hacker'lar tarafından geliştirilen bir BIOS hilesiyle Vista'nın aktivasyon aşaması atlatılabiliyor fakat kurulum için seri numarası gerekiyordu. Bu gelişmenin üzerinden çok geçmeden bir başka hacker grubu da Vista'yı tamamen kırdı ve yasadışı olarak dağıtmaya başladı.

İllegal ortamlarda paylaşıma sunulan korsan Windows Vista Ultimate DVD'si tamamen kırılmış durumda. Yani aktivasyon işlemi gerçekleştirilmiş, güncelleştirmeler çalışıyor ve kurulum için herhangi bir seri numarası da gerekmiyor. Tarihin en başarılı crack işlemi olarak gösterilen bu gelişmenin ardından Microsoft'un yapacağı hamle merak konusu.

Bu durumda eğer doğru crak'i bulabilirsen güncellemeleri yaparken sıkıntı yaşamassın :clap

shangai11

New member
evet dostum düzgün bir crack bulursan istediğin güncellemeleri yapabilirsin. Ben vistayı aktifleştirdim. yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Hiç bir sorun olmadı. Eğer bilgisayarın iyi ise vistayı yüklemeni tafsiye ederim. Ultimate için en az 1 GB RAM gereklidir. 512 MB olursa biraz kasabilir.

extraEXTRA

New member
cavaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. shangai11, peki kullandığın crack "vistacrack" diye birşey miydi?
benim sistem fena sayılmaz:

— P4 533 Mhz 3.06
— 1.5 GB RAM
— 512 MB ASUS X1600 Pro ekran kartı
— 250 GB HDD

Bunlar yeter sanırım. Vista için yeterli olabilecek alt düzey konfgürasyon herhalde.

shangai11

New member
sistemin iyi vista ultimate i yükleyebilirsin. Sen vistayı kur ben sana email adresinden vista aktivasyon crack i yollarım.

mefat

New member
benim bildiğim crack 2.76 mb lık olan hintlilerin yaptığı crack bende tek çalışan ve kullandığım crack bu sitede var vistayı kalıcı olarak active etme bölümünde . birde imkanın varsa işlemcini değiştirirsen iyi olur en azından 800 fsb li çalışan bir işlemcin olursa daha iyi performans alırsın

extraEXTRA

New member
saolun arkadaşlar. mefat zaten öyle yapacam, yaklaşık bir ay sonra E6600 alacam. bide çift çekirdeğin tadını alalım bakalım. shangai11 mutlaka crack'i bekliyorum. SLMLAR

shangai11

New member
extraEXTRA arkadaşım bu dosya paşlaşım sitelerine cracki nasıl vereceğimi bilmiyorum. sen bana email. adresini ver ben sana yollayayım.

HTML