Vista ve Philips PCVC 840K ToUcam PRO II (web cam sorunu)

encounter

New member
selam arkadaslar
Windows Vista Ultimate kullanıcısıyım ve ''Philips PCVC 840K ToUcam PRO II '' web camera kurmaya çalişiyorum ama kurulum sorunu yaşıyorum.:vur Her ne yaptimsa kurmayi başaramadım. varsa bu işin üstadı ben basarabiliyorum diyen buyursun ben bile beceremedim belki para veremem ama Allah razı olsun derim:melek .
Saygılar.

CiyaEzIM

New member
Benimde Everest Web cam da aynı sorun var.. bizim driverler 98 me ve xp uyumlu vistaya göre değil ne yapacaz bende şaşırdım

silver021

New member
ya benimde SPC900NC philips cameram var vista yla uyumlu deil biri bize yarım etsin lütfen walla geri xp yi kurcam herhalde taki bu vista adam olana kadar

hardsolver

New member
arkadaşlar o kameraların web sayfalarında özellikle ingilizce sayfalarında vista ya uyumlu programları var olmayanlarıda yavaş yavaş sayfaya ekliyorlar eğer yoksa bir takip edin gelir yakında ama çoğunun var ben arkadaşıma öyle yükledim birtane çalışıyor bir araştırın internetten
acemixx senin için şu link :
http://www.a4tech.com/en/download3.asp?ID=227

encounter

New member
hardsolver' Alıntı:
arkadaşlar o kameraların web sayfalarında özellikle ingilizce sayfalarında vista ya uyumlu programları var olmayanlarıda yavaş yavaş sayfaya ekliyorlar eğer yoksa bir takip edin gelir yakında ama çoğunun var ben arkadaşıma öyle yükledim birtane çalışıyor bir araştırın internetten
acemixx senin için şu link :
http://www.a4tech.com/en/download3.asp?ID=227

Arkadasa yardımcı oldun sağol ama ''Philips PCVC 840K ToUcam PRO II '' nin vistaya uyumlu olanı hala yok nerede bu bilmem ''Philips 'in kendi sitesine de bakıyorum taa ne zamandır ama yok :( müşteri destek diye birsey yok bu cavurlarda da yaw :vur

Not:Karizmalığımızı gösteremez olduk :p

hardsolver

New member
oglum phılıps boyle her işi yarım bakıyorum eger onu calısır hale getırır bısey bulursam sana atarımda zor gıbı

fb1907

New member
encounter' Alıntı:
selam arkadaslar
Windows Vista Ultimate kullanıcısıyım ve ''Philips PCVC 840K ToUcam PRO II '' web camera kurmaya çalişiyorum ama kurulum sorunu yaşıyorum.:vur Her ne yaptimsa kurmayi başaramadım. varsa bu işin üstadı ben basarabiliyorum diyen buyursun ben bile beceremedim belki para veremem ama Allah razı olsun derim:melek .
Saygılar.
şimdilik bununla idare et dostum

http://www.touslesdrivers.com/fichiers/philips/Philips_ToUcam_Vista.zip

fb1907

New member
ben de oluyor aygıt yöneticisinden sürücüyü günceleştir deyip bu indirdiğin dosyayı göster

Myz

New member
Philips PCVC 840K ToUcam PRO II banada lazım sırf bunun yüzünden yüklemiyorum vistayı :(

encounter

New member
fb1907' Alıntı:
ben de oluyor aygıt yöneticisinden sürücüyü günceleştir deyip bu indirdiğin dosyayı göster
aygıt yöneticisinden sürücüyü günceleştirmek bir rüya çünkü aygıt yöneticisinde kamera ile ilgili hiç bir bulgu yok.Web cam Cd'sini kuramadiğimiz için!!

encounter

New member
selam philipsten yanıt sonunda geldi:(driver çıkaracaklarini söylediler ama sonra başka bir cevap geldi suan kullandıgınız webcam eski bir model oldugundan vistaya uyumlu driver çıkarılmayacak diye.bende gereken cevabı verdim onlara tabi ki! dün internetten baska marka bir webcam siparişi verdim hadi hayırlısı diyelim. bence boşa beklememek lazim philips bu işi bilmiyor çünkü. müşterisini rezilediyor.

silver021

New member
he yaw bende denedim ama olmuyo nyse ztn webcam fazla kullanmıyodum. sadece benim kızla konuşurken işime yarıyodu. onada gereq kalmadı ayrıldıq bitti :D

dalak

New member
bende de orite RN-3300 VAR AYNI SORUNU BEMDE YAŞIYORUM KARDEŞLERİM BEN BULAMADIM EĞER İLGİLENİPTE BULAN OLURSA ÇOK SEVİNİRİM ...

cico12

Banned
Benimde phılıps web kameram var.Müşteri yetkilileri ile konuştum.1 aya kadar vista sürücüleri çıkacakmış.Şimdilik yapacak fazla bir şey yok.Bilginiz olsun.

shelby_

New member
arkadaşım aygıt yöneticisine gir yüklü olmayan sürücülerden philips sürücüsünü bul yukardan sürücü yazılımını güncelleştir güncel sürücü yazılımını otomatik olarak tara diyoruz web üzerinde taramayı yapıyor baktın sorun çözülmedi <amcap> diye ufak bir programcık var onu yükle bütün camları açıyor benim camı vista kendi bulup indirdi..

encounter

New member
ben kameraya iyi para verdiğim için xp ye geri döndüm. sorunuda bu sayede halletmiş oldum. ilgi gösteren arkadaslara teşekkürler.

HTML