vista ustaları yardım

@dmincik

New member
vista ultimate kurulu bilgisayarımda daha önce cnin tümünü dye yedeklemiştim yani tüm sistemi, şimdi geri yüklemek istiyorum yedeği bunu beceremedim bunu bilen birinden yardım bekliyorum lütfen:goz:

suvari24

New member
vista medyayı cd okuyucuya yerleştirin bilgisayarı restart yapın ( tabiki burada önemli ayrıntı var pc nin başlamasında cd-rom a öncelik verilmesi gerekiyor, bunun nasıl yapıldığını bilmiyorsan "resimli proğram bölümünde; xp kurulumu, format atmak gibi konulara bak gayet basittir rahatlıkla yaparsın) " cd den ön yükleme için herhangi bir tuşa basın" uyarısını gördüğünde enter bas, dil ve klavye seçimini gösteren ilk pencereyi ileri tıkla ikinci açılan pencerede üstte "şimdi kur" alt tarafta "bilgisayarı onar" ibaresini göreceksin bilgisayarı onar seçneğine tıkla, bir çok kurtarma ve onarma seçenekleri sunan pencere açılacaktır, "bilgisayarı yedekten geri yükle" seçeneğine tıkla, aldığın yedeği gösteren pencere açılacak geri yüklemeyi onayla 20-25 dk içerisinde geri yükleme tamamlanacaktır. kolay gelsin

HTML